Ben mi başarısızım yoksa bu durum normal mi ?

Bugün hediye bakan bir kız gördüm, çok güzel ve seksi bir kız. Yanına gittim ;

+Merhaba seni surdan geçerken gördüm çok hos bir tarzın var gelip merhaba demek istedim

-Tesekkür ederim.

+Moda tasarımı falan mı okuyosun ?

-Hayır hukuk okuyorum

+Kaçıncı sınıftasın

-3. sınıfta

+Pek konuskan değilsin, yeni insanlarla tanısmaktan çekiniyorsun bence neden ?

-Pek çok arkadasım var zaten

+Fazladan 1 tane istemez misin ?

-Yok tesekkürler

+Bir ismin var mı ?

-Var ama söylemem

+O zaman bir lakabın olmalı. Ya da ben sana koyayım bir tane. Asi ve soguk kız nasıl :)

-(Gülüyor). Evet iyiymis.

+Peki tanıstıgıma memnun oldum asi kız ? Hala ismini söylemicek misin ?

-(ismini söyleyip elini uzatıyor)

Çok soguk davrandıgı için numarasını falan alamadım. Hata bende mi ?

0|0
6|5

En İyi Kız Görüşü

• napsın vermez tabi numara .

direk amaca yönelme sen de..

isim öğrenmişsin ..üniversite falan sorabilirdin facebookta bulabilmek için bir kaç ayrıntı falan.sonucta gülümseyip elini uzatıyorsa bu o kadar da soğuk olmadıgını gösterir , ama hemen numara vermek de kasar biraz :)

0|0
    0|0
    • Üniversite falan hepsini ögrendim tabii. Facebook kullanmıyorum ben. Uzatmayı da sevmem olayı

• E naz yapmış kız yapacak bişey yok o zaman.

Kızlar Ne Diyor 5

• ayaküstü tanışmadan hayır gelmez

0|0
    0|0
  • Bence sen numarasını alabilirmişsin gibi geldi bana :)

0|0
    0|0
  • cesaret iyi ama bence iticisin

0|0
    0|0
  • kız cesurmuş insan tanımadgı kişiye isim tel verirmi oldu olcak kimliğinide vereydi kız

0|0
    0|0
    • Bütün kızlarla bu şekilde tanısıyorum ben. En az 300 kızla böyle tanısmısımdır. Sen çok korkaksın bence

• Haklısın hepsi gerizekalı bir dahakine kendi kendini tedavi et ;)

• sen anlamıyorsun bn hepsi gerizekalımı dedim tıp = zeka değildir dedim yazdıklarımı ii oku ok

• asi kız filan nedir yaa acemi çapkın tavırları :D bence bu laflarla yaklaşmaktan vazgeçmelisin

0|0
    0|0
    • Acemi capkin degilim :) sence ne demeli ?

Erkekler Ne Diyor 5

• görüyon mu hafız elalemin adamı 2 dakikada kızla muhabbete giriyo bizde merhaba demek için koyun gibi meliyoz

+ me me me merabaaa

- s... lan ordan

+ tamam :(

1|0
    0|0
  • sen diyorsunki 2 dakikada herşeyi bitireyim. Ulan tabikide numarasını vermeyecek hem ismini bile söylemeyecekti ama neyse söylemiş. Ve evet hata sende çünkü daha zamanın var hemen olmaz.

0|0
    0|0
    • Tanısdıktan 5 dk sonra bulusmayı ayarlayıp aksam o kızla yatmıs adamım ben dostum neyin kafasındasın sen ?

• Sen tam bir*beyinlisin diyecek bir sey yok. Tipimi nerden biliyon ozguvensiz pezo

• Bunu tahmin etmek zor olmasa gerek çünkü güzel bir kızın yanında g öt oluyorsan tipin si kik demektir :) sen benim özgüvensiz olduğumu nerden biliyon at yar rraa

• helal olsun eloğluna bak abi hiç tanımadığı kızla nasıl konuşuyor, tebrik ediyorum seni yolun açık olsun abi bahtın da güzel olsun yürü sen yürü

0|0
    0|0
  • yook gayet iyi sadece kız istememiş.

0|0
    0|0
  • Ben 1 yıl yanına gitmek icin cesaret topladım. en sonunda onuda kaybettim geri döndüm sen nasıl yapıyon ya

0|0
    0|0
Yükleniyor...