Kıck boks u sevenler cevaplasın

eskiden hep boks veya kick boks müsabakalarını izlerdik fakat şimdi karşılaşamıyorum bileniniz duyanınız varsa yorum bırakabilirler mi hangi kanalda hangi saatte...

0|0
4|5

En İyi Kız Görüşü

• boks severim ben ya yapıyorum da zaten, evet artık pek maçlar yayınlanmıyor pek yayınlansa da baya geç saatlerde

0|1
    0|0
    • kanal Türk te ve fox ta yayınlanıyordu fakat şimdi sadece kanal türk te ayda yılda bir gece yayınlanıyor

hafta sonları onuda kaçırıyoruz

• Selçuk aydın da var o napıyor acaba, artık da ortalarda yok

• ölmüştür o da

Kızlar Ne Diyor 3

• Arada evde kardeşime uyguluyorum :) hahah güzel bir spor.

0|0
    0|0
  • Eurosportta veriyorlar genelde

0|0
    0|0
  • Yayınlanmıyor malesef :/

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Severdim de yaptıktan sonra tiksindim millet özenip yapmış olabilir yani :)

0|0
    0|0
    • özenme değil de beceri işi yapmak ayrı yapabilmek ayrı

• öylede insanlar şiddetten sıkıldı artık maç izlemelerine gerek yok haberleri açmaları yeterli.

• bende merak ediyorum kardeş..normal boksu sevmiyorum uzun ve keyifsiz oluyor ama kickboks güzeldi özellikle de a1 kickboks tarık solak güzel organizasyon yapıyordu...

0|0
    0|0
  • Dsmartta fight network var .ben orayı izliyorum mma ve kickboks oluyor

0|0
    0|0
  • Geceleri hiç kaçırmazdım o maçları

0|0
    0|0
  • İzlemesende kaybedeceğin bir şey yok. Tat vermiyor hiç biri zira ülkemizde ne boks var nede kikbox.

0|0
    0|0
    • bende 8 yaşımban beri kıck boks la uğraşıyorum beni tatmin ediyor

ülkemize gelmişken you tubeden

gürkan özkan

gökan saki

selçuk aydın

sinan şamil sam

mustafa karagöllü

orhan doğan

ı izle ve türklerin boksta ki nakavtlarını gör

• Allah aşkına onlar boksörmü? Kimi bokstan kikboxa geçöe. Genelde teknik sıfır dayanıklılıkla kazanıyorlar. Saydıklarının çoğu Almanyada eğitim aşıp dövüşen insanlar.

Bende 2 yıl boks yaptım hemde çok iyi bir antrenörden eğitim aldım. Ama asıl boksu kikboxu yapılan sokak dövüşlerinde gelen yabancı sporculardan gördüm. Onlardaki trknikleri görünce ülkemizde sporun olmadığını anladım.

Yükleniyor...