Kafes dövüşü (MMA) (Mixed martial ARTS) sever misiniz?

Bu alanda bayan ve Türk sporcu var mı?

Erkeklerden murat kazgan'ı biliyorum.

0|0
1|4

En İyi Kız Görüşü

• WWE' deki kafes dövüşünü bilirim o kadar:)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 4

• Muay thai sporcusuyum ve ileride mma'e gitmeyi düşünürdüm ama bu ağzı yüzü dağılmış ve dirseklerden burnu kırılıp kanamış insanları gördükçe soğuyorum vahşet gibi geliyor bir de acı duymayı geçtim daha önemlisi insanın ruh sağlığını da çok etkiliyor mesela antrenmanda çok kötü oluyorum geçen gün antrenmanda göründüğüm hale girip aynaya bakayım dedim gözlerim faltaşı gibi açık psikopat bir görüntüm oluyor bilmem herkeste böyle oluyor mu ama kendimden soğudum valla. Normalde neşeli olmayı seven ve çevresi geniş bir insanım ama muay thai yaptığımdan mıdır bilmem sokaktaki insanlara da bu şekilde bakıyorum ve bu aralar işi baya abarttım otobüste falan dik dik bakanları görünce yanlışlıkla yapmış gibi elimi falan çarptırıyorum ya da yanıma oturan birisinin eli bacağımın üstüne falan gelip o bilerek umursamazsa elimle ittiriyorum böyle şeyler yapıyorum insana kötü hissettiriyor kendini. Oh be içimi döktüm buraya belki birtek ben de oluyordur ama durum bu yani :D

0|0
    0|0
  • severim ama uzun zamandır denk gelmiyor hangi kanalda varsa mesaj atarsanız sevinirim eskiden kanal türkte vardı

0|0
    0|0
  • Kardeşim insanların hayvan gibi kafeslerde dövüşmeleri hiç hoşuma gitmiyor bunun nesi hoşuma gidebilir

Sevdiğim iyi tanıdığım eğitmenlerden Emin Boztepe Cemil Uylukçu çok iyi abilerdir

0|0
    0|0
  • Ben de az dövüşmedim kafeste, çok dayak yedim çok :'(

cayırt

0|0
    0|0
Yükleniyor...