Kimler gece dışarı çıkabiliyor?

Kimler gece dışarı çıkıp sabaha kadar eğlenebiliyor? Çıkabiliyorsanız ne tür mekanlar tercih ediyorsunuz?

Kimler evde annesinin dizinin dibinden ayrılamıyor.

Kısaca üzerinizde baskı varmı?

Özellikle kızlarımız cevap versin.

0|0
7|4

En İyi Kız Görüşü

• Çıkamıyorum...Çıkmayı çok istiyorum kendi başıma...Kendi başıma sinemaya gitmek, sahile çıkmak vs vs...Çıkabilirim ama çıkmıyorum

Neden mi çıkmıyorum kendi başına gece çıkana acaip gözle bakılıyor..Ortam berbat ya biri yılışır ya bir söz denir..

Funda Şen'in bu şiiri güzel

MESELA diyorum;

Sokaklardan bütün ERKEKLERİ kovsam,

Bu gecelik evlerinde otursalar.

Korkmadan dolaşsam bütün şehri,

Kimse DOKUNMASA bana,

Bir sandalda sabahlasam.!

Alabildiğince KADIN,

Alabildiğince ÖZGÜR olsam

0|0
    0|0
    • Hak veriyorum sana bu yüzden İzmiri çok severim. Kızlar gece dışarı çıkma konusunda çok şanslılar ama İstanbul öyle değil. Haklısın valla

Kızlar Ne Diyor 6

• öğrenci evimde çıkıyordum ama ailemin haberi oluyordu. eğlence mekanlarına değil ama daha müspet mekanlara giderdik. kendi evimizin etrafı pasif bir yer. o sebepten ötürü dışarı çıksam ne yapabiliriz ki?

otobüs mesafesi kadar uzaklara açılmayı sevmem en fazla çevredeki mekanlara giderim.

0|0
    0|0
    • O da kötü takip ediliyorsun demek ki. Yaşadığın yerde eğlenceli mekanlar yok anlaşılan

• yaşadığım yer sakin bir ortam. Ama eğlence mekanları uzak değil ancak ben o tür ortamlardan haz etmiyorum. Ayrıca bu takip edilmek de değil. Ben aileme karşı sorumluluk sahibiyim öyle rahat hareket edemem. Anlatabiliyor muyum?

• bi kelleyi çıkarabiliyorum, o da pencereden :(

0|0
    0|0
  • Annem babaam cik gez evde koktun iyce diolarda ben gitmiorm. Sevmiorm pek gezmeyi

0|0
    0|0
  • beni salmıyorlar kendimi bildim bileli anamın dizinin dibindeyim

0|1
    0|0
  • Evet çıkıp eğlenebiliyorum.

Ailemin sağolsunlar ki bana güvenleri tam.

Biz zamanında yaşayamadık sen yaşa ama sınırını bil diyorlar.

Bende öyle yapıyorum :)

0|0
    0|0
  • Çok az çıkabiliyorum geceleri

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

Yükleniyor...