İlk bench press deneyiminiz

ilk bench press yaptığınızda en fazla kaç kaldırabiliyordunuz ?

doğruyu söylerseniz sevinirim çünkü spordan soğuyacak durumdayım tabi yolun başındayım ama sizler kaç kaldırıyordunuz ?

0|0
2|3

En İyi Kız Görüşü

• Denemem lazım ama denemedim

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Bnce sogma hemn hic kaldrmysan bile zamnla olablck bir sey :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• 3 yıldır yapıyorum kardeşim ilk başta demiri boş kaldırıyodumşu an110 kilo yapıyorum son sette . sabret azimle sende ilerlersin

0|0
    0|0
    • ilk başta diyorsunda ilkte hocalar zaten izin vermiyor. şimdi sen 10-15 kilo takınca zorlanıyormuydun başta ? ben 15 kilo yapıyorum zar zor tüm gücümle hiçte ince yapısız biri değilim.

• ilk set 27,5 2.set 32,5 3.set 32,5 4,set 37,5

0|0
    0|0
  • bos demırı kaldırırdım ılk zamanlar boy 186 kg 53 tuşu an77 im 85 kg a kadar zorluyorum

0|0
    0|0
    • yukarıdaki arkadaşada dediğim gibi ilk zamanlar 10 kiloda bile zorlanıyormuydun ? boş demiri kaldırmak alışma sürecidir malum.

• boş demir sadece 18 kg zaten 7 buçuk kg luk barlar bıle zorluyordu. Zamana ve azmıne baglı vucudunu sogutmadan 10 sn aralıklarla tamamla setını. Bu iş bır ayda olck iş degıl en az 1 yılını geçir zaten bodybuilding öyle bır spor ki. Senın ıradenı sabrını ölçuyor. Rakibin başkaları olmasın. Aynalara hükmet. Agır kaldırcam dıye kasıp sakatlarsın biyerinı. Sabır sabır sabır..

Yükleniyor...