Neden bukadar memnuniyetsiziz?

Başlığa bakıp sövmek için atlmayın hemen :) bakıyorumda sorulara paso 18-24 yaş arası ölmek istiyorum, bittim, mmaffoldum vs vs. Düşünüyorum ve çok tuaf buluyorum yasin daha kaç? Helede sevgilisi için sızlananlar? Neden izin veriyorsunuz üzülmeye? Ailenizi bi düşünün sizin yaşadığınız max. 3 gün sürecek derdin yanında ne problemler var? Neler yaşıyor millet? Evi barkı olmayan, bıkap yemek girmeyen evler, okuyamayan insanlar.. bizim derdimizse ya ayşenin ahmete attığı trip yada ahmetin eski sevgilisi ile konuşması.. ve maffoldunuz demi ... fazla nankör değilmiyiz? Ya duyarsız? Neyse... b diğer soruya geçip filizin ersinle kavgasını ve ölmek isteyişinden vazgeçirmenin yollarını bulalım...

0|0
3|3

En İyi Erkek Görüşü

• Herkesin derdi, dünyası kadardır. Ne kadar çok yaşarsan, ne kadar çok yaşarsan o kadar dünyan büyür ve dertlerin büyür ve dünya tatsızlaşır. Yeni yetme bir ergen değilim ama ölüm gelip kapımı çalsa niye geldin demem. Aşk gelip kapımı çalsa niye geldin demem.

İnsan, her zaman kendine bir sorun bir dert bulmaya devam eder. Mutluluklar, nadir oldukları için güzeldir; çünkü hayat kötü ve acıdır. Ona göre ekmek, bana göre nefes, sana göre aşk.. Dünya mutsuzlukluktur... Dünya türlü türlü be usta.. Ahmet'in tripi de Ayşe'nin aç uyuması da acımasızca. Haklısın söylediklerin de ve haksızsın çünkü tek haklı dünyanın kendisi

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Gayet iyiz

0|0
    0|0
  • valla ben 21 yaşındayım başkası için kendime zarar vermeyecek kadar kendime aşık biriyim ben niye ölüyom o ölsün be. Çok haklısın fazla nankörüz. insanoğlu hep daha fazlasına meyilli.

0|0
    0|0
  • mutluyum

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• +1 kardeşim. Olay tamamen beyinle ilgili. Kalp devreye giriyor beyni uyuşturuyor ve narkoz etkisi yaratıyor. Olay beyin ve kalple ilgili. Beyni kontrol altında tutabilen için memnuniyetsizlik söz konusu değildir.

0|0
    0|0
  • evet bazen çok nankör oluyoruz...

0|0
    0|0
Yükleniyor...