Kapat

Biraz teselliye ihtiyacım var yoldaşlarım..

pooff sorunluyum evet..

hergün 6 saat uyuyorum ve yetmiyor.. erken de uyuyamıyorum bu beni gün içerisinde etkiliyor napıcam..?

bir de;

başarısız ilişkilerim oldu, biri 5 yıl sürdü ayrıldık. başkasıyla çıktım bu sefer o ayrıldı.. şimdi hoşlandığım insanlar bana bakmıyor..

ee nolucak benim bu halim yaş oldu 26 :(

0|0
0|5

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 4

• Spora başka.Hayatı kendin için yaşamaya başla. Yarın git bir güzellik dergisi al, modaya bakın değişiklik olsun.Dia sa ya git kendine 2,75 e benim gibi sümbül al ::)

0|0
    0|0
    • yapmadım mı sanıyosun? yok arkadaşım olmuyo olmuyo. dua et benim için :(

• hayır ailemle

• Şimdi uykuyu problem ediyorsan bir hafta kendini yorup erken yatar daha sonra düzene sokabilirsin.Güzelliğini problem ediyorsan, yine spor diyeceğim.26 yaşındayım lafını bir kenara bırakalım, bir bayan içinde her zaman çocuktur.Sen genç hissedersen yüzüne de yansır, zaten insanların ilgisini çekende bu yaşamaya değmez stresli hayatta gerçek anlamda masumane neşe yayanlar değil midir?Ailen varken kimseye de ihtiyacın olmadığını düşünüyorum.Daha fazla arkadaş sosyalleşmekle olur.Halk eğitim kursla

• Bende uzun süre uyuyanlardanım 6 saat sahsen banada yetmez..

Vucudu alistirmazsan bu uyku sorununa cozum üretilmiyor..

Yasın 26'da nasip isleri bunlar..

0|0
    0|0
  • Evde kalmazsin sen biz nolcaz ...

0|0
    0|0
  • eee kafayı kullanamdın simdi de sürünme zamanı

herkes cefa cekerken sen sefa sürdün sıra cefa cekmekte d mi

0|0
    0|0
    • sen benim ne kadar cefa sürüp ne kadar sefa sürdüğümü nerden biliyosun.

ben kimsenin ahını almadım bugüne kadar, ondan paramparça bir kalbim var ya neyse..

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Yükleniyor...