Emre Belözoğlu'nun küfrü!

Caner'in sözde lan deyişini duyup kırmızı kart veren Fırat Aydınus, Emre Belözoğlunun küfrünü duyamadı mı acaba? Sizce Emre ne kadar maç ceza alır? ya da alır mı? Bence almalı.

0|0
3|22

En İyi Erkek Görüşü

• o değilde alvesi yaptığı hareket tartışmasız KIRMIZI kart

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 21

• İlk yarıda Emre Kasımpaşa yedek kulübesine küfür ediyor kart yok,Bruno Alves yerde yatan Adem´in tabanıyla ayağına basıyor kırmızı kart yok,Sancak topsuz alanda Gökhan´ı düşürüyor sarı kart aynı hareketi Kuyt Yalçın´a yapıyor sözlü uyarı bilr yok daha ilk yarı olmasına rağmen 2 kırmızı kart es geçildi merak ediyorum Fenerbahçe yöneticileri maç sonunda çıkıp hakemden bahsedebileceklermi

0|2
    1|1
  • bu emreyi neden türkiyeye sokarlar anlamıyorum bunun kadar şerefsiz pis çirkef bir adam görmedim fb li oldugundan değil milli takımdada yapıyo aynısını

1|1
    0|0
  • onun bu haltları yiyceği belliydi zaten hakemle oynıyvsklar özrllikle emre belözoğlu. Nitekim yaptır yapmaya da devam edicek maç boyu

1|2
    0|0
  • Vay hain. .

1|3
    0|0
  • Oynadığı alt yapıyla alakalı sanırım çünkü oradan yetişenler çok küfürbaz oluyor örnek arda turan kendi takımının formasına küfür etmişti hatırlarsınız pembe formayı görünce o.pu rengi demişti

1|0
    0|1
  • Ne zaman oldu bu ?

Emre bunu her zaman yapıyor ama hakemler bunu görmezden geliyor sonra vay efendim hakemler bizim üstümüze oynuyolar böyle mi oynuyolar acaba.

0|2
    0|0
    • Yaklaşık 20 dakika önce Kasımpaşa maçında

• dediklerine katılıyorum gonderılmesı gereken futbolcular arasına raul meirelesi de yazabılırız

• aynen oyle suana kadar hıcbırturlu katkısı olmamasına ragmen takımda tutulmasına sasırıyorum

yaptıgı terbıseyızlıklerıde herkes bılıyor zaten

• bence almaz.Türkiyede cezaları forma rengine göre veriyorlar.bu gün Beşiktaş maçında ersan atıldı yok yere.MHK nın yüreği varsa GS veFB ye böyle saçma bir kırmızı kart çıkartsında göreyim

0|0
    1|1
    • Geçen haftaki Egemen'e verilen kırmızı kartı düşün. Bence çok ağırdı. Yine Caner'e lan dedi diye kırmızı göstermesini...

• Kendi adıma Beşiktaş'ın şampiyon olmasını çok isterdim. İnşAllah seneye de siz olursunuz :)

• Beşiktaş ın şampiyon olması için futbolun temiz bir ortamda oynanması gerekiyor oda çok zor.biraz uğraşmasalar Beşiktaşla bu senede şampiyon oluruz.eyvallah

• feNerasyon varken ceza almaz

0|1
    1|0
  • müebbet yesin valla yaptıklarından sonra

1|1
    0|0
  • fenerasyon vermez rahat olun

0|1
    1|0
  • Fenerbahçe futbolcusu normaldir karakteri olmayan insanlardan ne beklenir ki

0|1
    1|0
  • vermez bence fenerasyon :D

0|0
    0|0
  • Merak etmeyin bu federasyon varken Fenerbahçe'ye bir şey olmaz.

0|0
    1|0
  • fırat aydınus küfürü hakeden birisi

0|0
    1|0
  • yaramaz bir adam

0|0
    0|0
  • hakem kararı olmadan görüntüden ceza verilmiyor benim bildiğim

0|0
    0|0
  • yetişkin bir emre 1 dk da ortalama 100 insanın anasına avradına rahatlıkla sövebilir... ulan futboldan men edilmesi bu adamın...

0|0
    0|0
  • iyi yapmıs emre

0|0
    1|6
    • Ettiği küfürü gördün mü? Futbol küfürle oynanmaz ayakla oynanır. Emre bir türlü öğrenemedi bunu. Sen de savunma bana lütfen.

• Emre hocaefendinin yakını onlara günah değil küfür etsin golden sonra secdeye kapandıysa sorun yok !

0|0
    0|0
  • Geçen haftanın telafisini yaptılar hakemler bu hafta

0|0
    0|0
  • ceza almaz

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Eğer Emre'ye ceza verecek olsalardı geçen hafta onca en ağırından hakemlere hakaret eden oyunculara da ceza verilirdi ofsayttan verilen golünüzü de gördüğümüze göre sizin önünüzü kesen falan yok

0|1
    1|0
  • O görsede görmedim der o maç bittiğinde statdan cıkıs var bıde yemez

1|2
    0|0
  • fırat aydınus duysa bile kırmızı kart gösteremicek maçta o staddan çıkamaz yoksa zamanında az hakkını yemedi fenerbahçenin

1|0
    0|5
Yükleniyor...