Yüksek sesle sevdiğim kızın okulunun önünden geçsem havam olur mu kızlar ?

Bir kız var bu kızı seviyorum ve kızı etkilemek için böyle baslı falan müzikler atıp yüksek sesle arabayla okulun önünden ağır ağır geçecem nasıl bir havam olurmu :) kızın hoşunaı gider mi .

Güncellemeler:
Güzel yabancı slow bir parça açsam biraz yüksek sesli dediysem birazcık yani çok fazla değil. Kız onu sevdiğimi biliyor ve onun için okulun oralarda dolandığımıda biliyor. Sizce biraz etkilermiyim
Kızın sevdiği bir parçayı açıp geçecem okulun önünden

0|0
7|4

En İyi Kız Görüşü

• Bence " ıyyy apaçi " der ve yüzüne tükürür. Deneme böyle şeyler çok sakıncalı :DD

0|0
    0|0
    • Bence arabayla hava atmaya bile kalkışma :D

• Hayır bence daha iyi olur. Onunla laflarsın arada falan havalı olur.

• Eyvallah :)

Kızlar Ne Diyor 6

• 90 larda işe yarıyordu şimdi düşüneceği tek şey ıyy kıroya bak barzo vb. Laflar söylemek. Hele altındaki araç şahinse hiç kalkışma bile. Daha normal yollar dene

0|0
    0|0
    • şahin değilde çok yüksek bir model de değil hyundai. Ama arabanın tipi var yani :)

Ya kızın sevdiği bir müzik açsam hem kız beni biliyor ve ona onu sevdiğimi yüzüne söyledim ama bir cevap alamadım. Zaten okulu şehrin dışında olduğu için oraya gittiğim zaman onun için gittiğimi bilecektir ve onun sevdiği bir müziği açsam oradan geçsem ne yani hiç mi etkilenmez.

• Zeki olduğunu göster gerçekten etkilenebiliyorlar

• Zekiyim ama nasıl zeki olduğumu belli edecem ki

• Sacmalama bence çok itici bir şey

0|0
    0|0
    • Ne yapacam o zaman sevgimi belli etmek için veya cazip görünebilmek için.?

Ve arabayla başka ne yapılırki kızı etkilemek için.

• Ama umut veriyor. Mesela nerede olacağını ve nereye gideceğini sanal ortamdan belli ediyor. Geçen hastaneye gidecem demiş ve hastaneye gittim oradaydı. Ve en az 15 20 saniye göz göze bakıştık. Anneside beni gördü bana bakıp duruyordu. Ama sevmeyen bir kız neden baksınki bu kadar uzun süre.

Utangaç olduğunu düşünmüyorum. Havalı derken öyle değil yani ne bilim marka sever gösterişi sever güzel giyinir. Sence daha ne yapmalıyım ki

• Bilemicem artık ama arabayla sakın geçme

• Kim bu zonta diye bir bakar sanırım.

0|0
    0|0
  • olmaz olur muu.. havadan geberirsin

0|0
    0|0
    • Daha açık konuşabilirmisin :)

• Liseyse ve kız emoysa beğenebilir. Normal bir insansa hiç kalkışma.

1|0
    0|0
    • Kız emo falan değil ama normal bir kızda değil gösteriş hastası ve tabi biraz havalı bir kız

• Evet lise

• ben bir kz olarak rang roverın altındaki arabalara bakmıorm:P

0|0
    0|0
    • lamborghini var altımda

• gayet uzunm sen uza cüce:)

• çok zekisin pes ediyorum :( :)

Erkekler Ne Diyor 4

• Hiç hoşlanacagını sanmıyorum. Umarım hoşlanmaz, umarım öyle kızlar artık yoktur. Eğer hoşlanırsa onuda alıp medeniyetten uzak bir yere giderseniz başka insanlar için sağlıklı bir dünya için bir adım atmış olursunuz :D He hoşlanmaz ise sen tek başınada gidebilirsin :D

1|0
    0|0
  • 60 yıllık kıroyum böyle nadide fikirleri duydukça hala tüylerim diken diken olur :D

yap kardeşim, kıroyuz biz, hakkını vermeliyiz bunun..

0|0
    0|0
    • Dostum arabayla başka ne yapılırki kızı etkilemek için. Söylede onu yapak o zaman.

• Neyle etkileyim dostum istersen bir f 16 ile etkilemeye çalışayım ha ne dersin :)

Şimdi diyecenki tatlı söz, sempatiklik miş kızın ilgi alanlarını öğrenmekmiş falanmış filanmış bunları yaptımda ne oldu bir bok olduğu yok

• sıkıntı büyük desene.. senden etkilenmiyo bari paranla etkilensin.. bence direkmen bir miktar parayı kıza ver ve aradan çekil.. sevenlerin arasına girme, günahtır.. kız da o parayla mutlu olsun bitirinceye kadar :D

• Bu sorunun ciddi olmadığını düşünerek cevap vermeliyim ki ;

Denemen tam bir fiyasko ile sonuçlanır.

0|0
    0|0
    • Neden ya dostum. Arabayla başka ne yapılır ki kızı etkilemek için.

• Yahu neden illa araba ? Sevdiğini belli edebilceğin binlerce yol varken,toplum tarafından kötü lanse edilen bir hareketi yapmanın neresi mantıklı

• Nasıl belli edecemki kızın yüzüne karşı sevdiğimi söyledim. Hediye vermek istedim kabul etmedi.

Annesinin gözü önünde sevdiğimi söyledim halen tık yok. En son çare belki araba olabilir diye düşündüm

• Kıro derler :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...