Mesajlaşmanın aşkı öldürdüğünü düşünüyorum yalnış mıyım?

Etrafimda hep ciftler goruyorum bir sekilde birbirlerini gormusler ve tanisma faslini hep mesajlasarak yapiyolar. Onun yerine yanyana olarak tanissalar cok az mesajlassalar hatta mesaj yerine telefonda konussalar daha guzel bir iliski olacagini.dusunuyorum surekli mesajlasmak bir sure sonra diger tarafi sıkar diye dusunuyorum sizin fikirleriniz neler?

0|0
7|8

En İyi Erkek Görüşü

• bnce mesajlasma daha iyi uygulama telefnla konusma bir ust seviye malum telefonda sesiszlik durumu olursa insanı olumsuz etkiler gerekisz sogukluk olur gibi gelior genl olarak baktıgmızda en guzeli yuz yuze olmak elini tutmak sarılmak

2|0
    0|0
    • Emin ol konusmak daha iyi oyle alisirsan ne sogukluk kalir nede birbirini yalnis anlama deneyin mutlaka anlayacaksiniz cunku kizlar anlik dusunur elindeki mesaja bakarak bir suru anlam cikarabilir ve kavgalar cikabilir ama konusmada o kadar dusunme firsati olmaz

• konusmak daha iyi tabiki benim demek istediğim susma durumu oldgunda insan yanlıs anlayabilir die dsundm.

Erkekler Ne Diyor 7

• Hay allah razı olsun senden :) snunda benim gibi düşünen biri çıktı senin düşüncelerine aynen katılıyorum sürekli mesajlaşmak aradaki bağı kopartıyor onun yerine yüzyüze konuşmayı en azından telefonda konuşmaktan yanayım.

1|0
    0|0
  • haklısın. en saglıklısı yuzyuze tanısmak anlasmak mesajlasarak ne kadar saglıklı olurkı bı bakıyoruz 20 yasındakı kızın 10 tane sevgılısı olmus aslında onlar sevgılı degıldı yuz yuze goruserek tanısmıs olunsa en fazla hayatına 3-4 erkek gırer buda lıse unıversıte ıs yerı sonuncusu kocası olur haksızmıyım. tabı bunalr erkek ıcınde gecerlıdır.

1|0
    0|0
  • gözgöze yüzyüze... en iyisi

1|0
    0|0
  • Ben hoşlandığım kişiyle 5 aydır falan mesajlaşıyorum ama ben onu sevdiğimden dolayı asla sıkılmadım.

1|0
    0|0
  • bencede öyle. özlemeli ama okadarda boş bırakılmamalı

1|0
    0|0
  • bazen insan sıkılır sanırım :D

0|0
    0|0
  • evettt

doğrusun..

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• bende seninle hemfikirim fazla muhabbet tez ayrılık getirir devamlı mesaj ilişkiiy yıpratır hatta mesaj atılması özel bir gün değilse çok anlamsız yok uyudun mu yok şu yeternce face olsun twitter olsun konuşulur zaten meajlaşma yerinede arayıp sesini duymak daha mantıklı

1|0
    0|0
  • 8 aylık bir ilişkim var ve facebooktan tanıştık. 5 ay sonra buluşma fırsatı yaşadık. Aşkı öldürmüyor bence. Şu an onu çok seviyorum. İlla yüzyüze bir tanışma olmak zorunda değil. (doğru insan için diyorum tabiki bunu)

1|0
    0|0
  • Bencede ama imkan yoksa mecbur mesajlaşma gerek yoksa hepten kopar ;)

1|0
    0|0
  • Doğrusun abılam

1|0
    0|0
  • insnalar zevkten mesajlaşmıor ztn canım tel faturası 200-300 lira ödememek için mesajlaşmayı seçiyor.en hesaplısı bu çnkü

1|0
    0|0
    • Canim vicik vicik saatlerce konusma niye? Surekli konusmal cok bunaltici

• o vcık vcık haller en fzla 2-3 ay snra rutine inio zaten

• Ben sevgilimle uzun zamandir mesajlasarak konusuyorum arada telefonda konusuyoruz ve cok mutluyuz birbirimizden hic sıkılmadik.))

1|0
    0|0
  • kesinlikle katılıyorum yüz yüze söylediğinde hiç bir sorun oluşturmayacak konusmalar mesajlasırken farklı boyutlara gelebiliyor .

çok mesajlaşmak aynı zamanda da sıkıyor.

1|0
    0|0
    • aynennn hemde yalnış anlaşılmalara sebep olabiliyor :D ;)

...tünden anlıyanda çoook çıkıyor :D ;)

• kesinlikle :d

Yükleniyor...