Mesela konuştuğunuz biri var ve ondan numarasını istiyorsunuz ama o vermiyor tepkiniz ne olurdu?

Mesela konuştuğunuz biri var ve ondan numarasını istiyorsunuz oda bin türlü şey uyduruyor yok kpss'ye hazırlanıyorum yok kafam karışır yok şöyle yok böyle diye sizi oyalıyor bu kişi hakkında ne düşünürdünüz? Kız ya da erkek farketmez karşı cinsiniz ile ilgili olarak aklınızda ne sorular oluşur? cevaplarınız için teşekkür ederim :))

0|0
4|12

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 11

• Muhabbetimi bir gözden geçirirdim. Muhabbetine inanmayan biriyle, güven konusunda problem yaşayan biriyle samimi olunmaz doğrusu

1|0
    0|0
  • Canın cehenneme pislik :D derdim heralde

1|0
    0|0
  • vermiyosan uğraştırma derim :D

1|0
    0|0
  • demekki benimle yakin iliski icine girmek istemedigini düsünür bende ona göre davranirim

0|0
    0|0
  • vermiyorsa zorlamam

1|0
    0|0
  • Cesaret edemiyordur diye düşünürüm.

Peace ^^ sister.

0|0
    0|0
    • ne için cesaret edemiyor anlamadım

• Ben de korkuyorum açıkçası.Öyle ota b*ka sevgili değiştiren biri değiliz diğerleri gibi.Sorumluluk hissi veriyor bu bize.Basit bir şey değildir sevmek..

• hstr lan der giderim ne yapacam

0|0
    0|0
  • hakkaten yoğundur ve telefon verdiğinde telefon ile görüşemeyebilir diye düşünürüm.

0|0
    0|0
    • yaa facede falan konuştuğu halde yani müsait olduğu halde hala niye müsaitlik arar ki.. eğer gerçekten sevse sesini duymak için bile aramak isterdi.. 5 dakika bile olsa..

• telefonla görüşmek ayrı birşey görüntülü konuşmak ayrı birşey çünkü..

• belki kimseyle telefonla görüşmüyordur

• Beni istemiyor derim

0|0
    0|0
  • senden elektrik alamamış demekki zorlama

0|0
    0|0
  • gurur...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Demek ki beni kendine o kadar yakın görmüyor. O yüzden sorun etmem.

1|0
    0|0
  • Bu çocuk o sınavı kazanırsa haklı derim,kazanamazsa mal derim.

1|0
    0|0
  • Haklı olabilir yani sınav önemli :DD Sınavdan sonra bir daha iste vermesse hiiiç zorlama bırak :Dd:Ddd

1|0
    0|0
    • zaten istemeyi çoktan bıraktım anlamadığım kafası diğer konuştuğumuz yerde karışmayacak mı yani sınav orda geçerli değilmi?

• Bekliyorum iyi şanslar :D

• teşekkürler :))

• Numarasını vermek istemiyoda vermem diyemiyo işte -.- Senle konuşmak sıkıcı geliyodur belki.

0|0
    0|0
Yükleniyor...