Kızlar siz nasıl bir erkek arıyorsunuz ?

kızlar hem romantik hemde sert erkek severmiş doğrumudur ? sizin tercihiniz nasıl ?

0|0
13|0

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 12

• hem romantik hem sert hmm ? bilmem insan olsun saygısı sevgisi olsun azcıkda romantik olsun tabisi ...

0|0
    0|0
  • Ya yeri geldiği zaman onu koruyacak kadar sert olmalı ve kızlar kendi üstünde egemenlik kuran erkekleri sever hem sözünü dinleticek kadars ert hemde sevgilisini kırmamak için onun istediklerine izin vericek kadar romantik olmalı

0|0
    0|0
  • sadık karizma ve performanslı

0|0
    0|0
  • Maço olsun benim olsun..

Azcık ta anlayışlı olsun tam olsunn.

0|0
    0|0
  • aradığınız kişiye ulaşılamıyor ^^ aramıyorumki

0|0
    0|0
  • Romantik, duygusal.

0|0
    0|0
  • Sert agresif sinirli :)

0|0
    0|0
  • sert olsun ama anlayışlı olsun

0|0
    0|0
  • Mesela benim sevgilim normalde dışarda çok sert birisi ama benim yanımda kedi gibi oluyo :D hayvandır mayvandır ama benim hayvanım nihayetinde :D

0|0
    0|0

.

0|0
    0|0
  • evet romantik isterim ama hani abartmayacak, her dediğime evet demeyecek, sinamaya gidelim, dışarı çıklalım diye tutturmayacak bir romantik.

evet sert erkek isterim ama hani bağarmayacak, evet bana sözünü geçirebilecek, beni koruyacak bir erkek isterim.

yani her şeyin dozunda olması isterim. ha bir de renkli gözlü olsa iyi olur:

0|0
    0|0
    • mum ışığında tokatlıcak gibi yani :D

• hım

• yani ela filan değil :)

• Düşünerek bir adama kapılamam. Şunu bunu severim diyorum tabi ama hiç de bu nedenlerle ilişkiye başlamadım. Düşünmeden bir anda seveyim o da sevsin bir nedeni olmasın. Gelsin öylece ben de ona öylece gideyim. Neden olmasın ki onlar ortadan kalkınca ilişki bitmesin. Yazdım öyle ama olmaz herhalde bu.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...