Kuruntu mu sadece kafamdakiler?

Nişanlımın yanında kendisinden 7 yaş küçük bir meslektaşı kız staj yapıyor. kızı çok akıllı ve sevimli buluyor. staj sonrası beraber çalışmayı istediği gibi sürekli rahatını düşünüyor. başka meslektaşlarının stajyerlerine verdiği paradan daha çok para veriyor. o benim kız kardeşim gibi diyor. benim yanımda ve müşterilerinin yanında kızla konuşurken hanım diye hitap ediyor ama birkaç kere ikili sohbetlerinde şirin şey cimcime falan dediğini duydum. kız bir sakarlık yaparsa ya da aradığında ulaşamazsa sen beni öldüreceksin bir gün diye tatlı tatlı sataşıyor.nişanlımla aramız iyi düğün hazırlıkları evimiz her şey tamam. ama şeytan işte o kız neden bu kadar özel. şüphelenmekte haklı mıyım? ondan hoşlanıyor olsaydı evilik için adım atmaz mıydı?

0|0
5|8

En İyi Erkek Görüşü

• sadece sevişip çekilicek okadar seni bırakmaz merak etme.sadece aldatılıcaksın okadar.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• nişanlın kaç yaşında sakıncası yoksa söylemen mümkünmü?

0|0
    0|0
    • 34

• bu yaşlarda erkekler genç kızlara karşı karmaşık duygular yaşaya bilirler. fakat nişanlının üstüne öfkeli ve bilinçsizce gidersen iş çıkmaza gidebilir. bunu dikkatli ve anlayışlı bir şekilde konuşarak çözmeye çalış. aksi halde kıriz yaşana bilir.

• ben o kızdan daha gencim 23 yaşındayım

• byby ya kıskandırmak için ya da ondan hoşlandığı için bu şekilde davranması senin için hayra alamet değil

0|0
    0|0
  • Gitti gitti gül gibi damat...

1|0
    0|0
  • EVET KURUNTU :)

0|0
    0|0
  • Yani bilinmez ne zaman ne olacağı,

0|0
    0|0
  • atardı ondan oşlandığı kesin :)))

0|0
    0|0
  • hersey ola bilir, farkli da baka bilir ona.

ama bir senpatisi oldugu kesin

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Belki nisanlin gercekten kardes gibi goruyo o kizi.Okadar supheleniyosun o kizla arkadas ol ozaman suphe kalmaz. Esegin aklina karpuz kabugu getirmenin luzumu yok. Gereksiz kiskancik yaparsan nisanlini zaten o kiza itmis olursun. Belki kizinda sevgilisi var. Bos kuruntu bence.

0|0
    0|0
  • erkekler bizler gibi düşünmez. mantık arama onların yaptıklarında. eğer böyle ddğin gbi davranıyosa ve bu seni rahtsız edip aklını kurcalıyosa otur bir daha düşün derim ben .

0|0
    0|0
  • Ondan hoşlanıyor gibi

0|0
    0|0
  • Hoşlanıyordur belki ondan.

0|0
    0|0
  • göz göre göre gidiyorrrrrrrr ellerinden yazık sanaaaa

0|0
    1|0
    • ya niye yazık olsun yapmayın etmeyin . erkeklerin karaktersizlği bu .

Yükleniyor...