Sürekli bakımlı olmayı nasıl başarıyorsunuz ? Ben sıkılıyorum..

Bakıyorum herkes 7/24 bakımlılar. Giydiği kıyafetlerinden tut ayak ojelerine kadar bakımlılar. Nasıl başarıyorsunuz ? Ben 1 gün yapayım ertesi gün sıkılıyorum ve bırakıyorum kendimi. Bakımlı olmaya kalksam günde 5 saatimi harcarım.Zamanınızı bakımlamı geçiriyorsunuz anlamıyorum ?

0|0
5|2

En İyi Kız Görüşü

• bakımlı olmak zor değil sanıldığının aksine . pratiksen günde yarım saatini almaz . ben mesela lazere gittim kıl tüy problemim yok . olduğu zamanlarda uzun zamanlar harcıyordum ağda işine . onun dışında her gün günlük bakımı yaparım . duş almaya özen gösteririm . yüz temizleyimle makyajımı silerim . nemlendirimi göz altı kremimi sürerim . banyodan sonra losyonlarıma masaj yaparım vucuduma . saçımı bazen düzleştirim . düzelştirdiğim zamanlar salarım düzleştirmediysem toplarım . kıyafetlerim ütülüdür . saç bakım yağlarıyla saçıma masaj yaparım . bir sürü ürün kullanırım . makyajım sadedir ama hep bakımlı gözükürüm . hep sorarlar sen sıkılmıyor musun dye neden sıkılayım ki . kiloma dikkat ederim spor yaparım . bunları kendim için yapıyorum böle mutluyum ben . eşofmanla bile şık dururum . düz bir eşofman altı giydiysem üstüne biraz hareketli bir tşirt giyerim .aslında şıkır şıkır giyinmek değil bakımlı olmak . ayda bir kere kuaföre giderim saçımı tırnağımı kaşımı aldırırım . bence sende yap genç kızsın nasıl alışırsan öyle gider . sonra ilerde evlenirsen salarsın iyice kendini . biz kadınlar olarak kendimize bakmalıyız . sonra kocam beni neden aldattı diyorsunuz . olmuşg*tgöbek önden gidiyor erkek neden çekici görsün ki . o eski halinizi beğenimiş almış ..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• İşin sonunda güzellik altında çirkinlik yatınca bakımlı olmaya muhtaçlar :)

0|0
    0|0
  • Kızlar kendi aralarında rekabet gibi birsey görüyorlar bunu ondan dolayı gözlerine gelmiyor bu :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Onlar doğuştan pempe sıçanlar.

0|1
    0|0
  • Keşke erkek olsam yaa. :(

0|1
    0|0
  • ben de sıkılıyorum

0|0
    0|0
  • Kendini seven insanlar daha çabuk alışır.

0|0
    0|0
Yükleniyor...