Moralim bozuk istediğim gibi biri çıkmıyor karşıma ?

herkes güzel kız bişeyler yaşarım seks sonra ayrlırım derdinde bıktım artık seven ınsan cıkmıyor en son bırı cıktı alıstım sevdım adamı oda gıttı seks ıstemedım dıye napcam ben yaa kımı sevsem bosa cıkıyor yaa nerde bu duzgun ınsanlar nasıl buluruz

0|0
6|11

En İyi Erkek Görüşü

• bulursnuz dikkatli bakın

1|0
    0|0
    • nasıl anlıycam kı

• bosver bende anlayamıyorum kendımı :D

• işte sorun orda zaten :))

Erkekler Ne Diyor 10

• Kafana cok takiyorsun biriside olunca ustune cok dusuyon buda basit bir kiz olarak gosteriyor seni

1|0
    0|0
  • Evde kal yalnız yaşa salla olmasın kimse birgün istediğin gibi biri çıkmazsa karşına o kaybeder o kadar é!

1|0
    0|0
  • ya sen de yıllardır bir tsne bulamadın ya ne saf çıktın be :)))))

1|0
    0|0
  • Sen bu adamın peşinden mi bu kadar soru sordun ettin. ?Yazıkk vallahi yazık.

Herkes aynı kafada değil senin karşına çıkanlar öyleymiş.

0|0
    0|0
    • bır suru kufur ettım gene :D

• Anasına babasınada sövseydin bak bu sefer haketmiş :D :D ehehehe :D

• düzgün insandan kastın seks istemeyen insansa zor bulursun

0|0
    0|0
  • Aynı sorundan müzdarip binlerce adam varken, şu soru tekrar anlam kazanıyor sanırım

Onca insan yalnızken, Neden onca insan yalnız?

0|0
    0|0
  • çok şükür böyle soruları görünce seviniyorum bunu dert edenler var ya yeter korunuyorsunuz daha ne istiyorsunuz olur elbet biri yalnız değilsiniz ama yanlış yerlerde geziyorsunuz belkide.

0|0
    0|0
  • herzaman böyleydi ki zatennnnn : ((

bizler gerçek aşkı ve dürüst insanı aradığımız için yalnız kalıyoruz : ((

başkası gibi a... g...t derdinde olsaydık 100 kişiyle çıkardık : (( ;)

0|0
    0|0
  • senin hatanda zorla sevecek birini araman

0|0
    0|0
  • acele etme bence mutlaka bulursun aklı uçkurunda olmayan birini , takdir ettim ama seni haberin ola :) bizde o konudan müzdarip olduk oluyoruz. Şartlar değişmeye başladı hatta şart kalmadı ortada milletin aklı fikri o olmuş yapacak bişe yok .

1|0
    0|0
    • sagol ama bole bırınıde kımse ıstemıyor ıste

• böyle insanlar genelde yanlış anlaşılır benim kanımca tabi , günümüzde insanların milli olup olmadığına bakan bir milletimiz var. ( halk tabiri ile ) İsteyen herkes yapabilir ama önemli onca isteyenin arasında kendini frenleyebilmek bilmiyorum ters tepki alır bu düşünce genelde , sırf bu yüzden gizli cevap verdim zaten ama bilmiyorum işte ne desek boş sonuçta dönüp dolaşıp oraya geliyor sanki her şey oradaymış gibi...

Kızlar Ne Diyor 6

• Bence hatayı, sevmeyi düşündüğümüz kişiyi tam anlamıyla tanımadığımız için yapıyoruz. Oysaki tanıdıktan sonra sevmeye çalışsak ve alışsak bu derece sorunlar yaşanmayacak.

Kişinin ne niyette olduğunu konuşmalarından ve davranışlarından belli bir zaman sonra anlayabiliyoruz. İşte o an arkadaşlığımızı bitirmemiz gerekiyor. Çünkü o durumda olduğu halde bitirmezsek daha sonra alışmaya başlayacagız. Bu da bize zarar verecektir.

1|0
    0|0
  • Çok takıyorsun kafana sen ondan olmuyor

1|0
    0|0
  • En hayırlısı oldu senin için bırak o adamı artık

1|0
    0|0
  • ne cektin be beguşşş ^^

2|0
    0|0
  • aynı dert bendede var :(

1|0
    0|0
  • Tüh tüh ne yapsak erkek avına mı çıksak senin için :):)

0|0
    2|0
Yükleniyor...