Futbol bilmemek ayıp mı?

Futbolla ilgilenmiyorum.Küçükken ailem beni teşvik etmedi.Futboldan da uzak kaldım.Neden bir erkek futbolla ilgilenmediğini söylediği zaman "sen de erkek misin" tarzı şeyler söylenir ve dışlanır ki.Yaşadığımız şu çağdaki erkeklerin çoğu serseri tipli.Erkeklik serserilik midir illa yani?

0|0
4|8

En İyi Erkek Görüşü

• Yani hiç bir şey bilmesen de erkeklerle takıldığında ister istemez bilgin oluyor yani tamamen kendini futboldan soyutlamayı başarmış enteresan insanlar göze çok tuhaf geliyor.

"""Erkeklik serserilik midir illa yani?""" yargısına futbol bilmiyorsun ve sana verilen sende erkek misin cevabı üzerinden nasıl ulaşmayı başardın anlayamıyorum.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• yok bnce futbola ilgilenmemen şahane bişi bilenler varda görüyon tvde maganda döner bıçağıyla geziyo :)

0|0
    0|0
  • futbol bilmemek ayıp değil. sevmemen, ilginin olmaması gayet normal bir şey. toplum oluşturuyor bu yargıyı.

0|0
    0|0
  • Çok ayıp, hemen öğren. :(

0|0
    0|0
  • Futbol erkeklerın alanı, ondan.

Yoksa dıslama falan yok..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Futbolla ilgilenmemek garip aslında,bende takım tutmuyorum ama,ilgilenirim halısaha maçları yaparım vs. ilginç

0|0
    0|0
  • Ben de çok dışlandım bu yüzden."Kızların tercih etmediği efendi çocuk" diyorum türümüze :) Sen de alışırsın.

Bol şans.Işıkla kal.

Peace ^^ brother.

0|0
    0|0
  • Futbolla ilgilenmiyorum dersin olur biter. Etrafımda o kadar tenisci basketbolcu arkadaşım futbol oynayanlardan fazla.

0|0
    0|0
  • erkeklik itlik hergeleliktir =)

0|0
    0|0
  • türkiyede dini bir şey gibi futbol. tutmazsan taşlanırsın bro :)

0|0
    0|0
  • degıl

.

0|0
    0|0
  • Erkeği göstereyim istersen ? diyebilirsin

0|0
    0|0
Yükleniyor...