Fb hesabınızda sadece arkadaşlarınız mı var ?

faebook hesabınızda sadece arkadaşlarınız mı var yoksa akraba hocalar falan da mı var ? valla benimkinde her telden insan var eski hocalar yeni hocalar müdürümüz akraba arkadaşlar tanışmak istediğim insanlar...

0|0
3|5

En İyi Erkek Görüşü

• sana benden tavsiye hocaları müdürleri engelle gitsin

1|0
    0|0
    • öyle yapıcam artık :) valla çok sıktılar , akrabaları da engellicem ya da arkadaşlara yeni hesap açarım bilmiyorum...

• akrabalarıda unutmuşum, türklerde böyledir akrabalar,hocalar falan engellenir :))

• sıkmaya başladılar biliyomusun bak denedim yine :) olmuyo abi ya :)

Erkekler Ne Diyor 4

• 9 yaşındaki yeğenim 60 yaşındaki teyzem var

0|0
    0|0
    • fb kullanma yaşı baya düşmüş galiba :)

• okey oynuyor teyzem..teyzekızı da teyzemin fotosunu koymuş ki adamlar asılmasın:) teyzem resmi kaldır kimse benle oynamıyor diyomuş

• hahha :) nasıl tatlılar :)

• Sadece arkadaşlarım var. Hocalarım, şeflerim, müdürlerim asla eklemem. Akrabam da yok. Sadece arkadaşlarım toplamda 98 kişi :D yol geçen hanı değil benim adresim.

0|0
    0|0
    • bizimkide yol geçen hanı değil heralde değer verdiklerimizi ekledik onlarada değer fazla geldi :)

• Ben, benim değerimi hakkedenleri ekliyorum. Onun haricindekileri eklemiyorum. Sonunda sen gibi pişman olmamak için. :)

• Kimi ararsan var :d

0|0
    0|0
    • ben var mıyım :P

• Nayııırr :d gizliler hep birbirine benziyor karıştırıyorum o yüzden ekli değilsin :D

• Arkadaşlar gerisine gerek yok zaten :D

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• akrabalar , arkadaşlar , eski hocalarım

1|0
    0|0
    • akrabalar çok takıntı olmaya başladı bende engel atıcam hepsine :D

• yani kuzene ayıp olur ama benim gibi dayı büyük dayı falan bişey olmaz :)

• onları eklemedim bn :)

• 1.500 kişi var facemde çoğunu tanımıyorum :)

1|0
    0|1
    • bendede 850 kişi var ama %99 unu tanıyorum :)

• çoğunu görmüşümdür ama tanımıyorum :)

• facebook kullanmiyorum

1|0
    0|0
    • en iyisi valla :) hiç açma bence :)

• vardi fakat kapattim. twitter, instagram kullaniyorum. facebook asiri gereksiz bir sey ve ergen kayniyor, sogudum acikcasi.

• evet aşırı ergen var :)

Yükleniyor...