Iyiki varsınız bizi sakın bırakmayın

bence kadınlar erkeklerin bir üst modelidir erkekler onalara hizmet etmek ve yardım etmek için yaratılmıstır onları ezilerken görmek beni cok rahatsız ediyo bence ezen taraf hep onlar olmalı biz erkekler onların hayatlarını kolaylastırmak için varız ama bazı dingil ler tam tersini yapıyo o ayrı bence onların hepsi cevre kirliliği cunku gorevlerini yapmadıkları gibi işleride zorlastırıyolar .bence bir erkeğin en önemli görevi kadınına hizmet etmek .cunku biz bunun için varız bazı dingiller karsı cıkacak belki onları zaten yorumlarlada göreceksiniz ama bence bunlar durumun farkında olup bunun bir haksızlık oldugunu düşünün ve değiştirmek isteyen kişiler , ama bu çok yanlış durumu kabullenmeliyiz cok basit bir örnek hangi erkek kadınsız bir dünya isterki istiyorum diyende de yalan soyler ama bir çok kadın erkeksiz bir dünyaya hayır demez , çünkü biz onlarsız yapamayız amacsız kalırız ama onlar oyle degil (bu sözlerimi yalakalık olarak algılamayın son zamanlardaki bir kac olay baya canımı sıktı ve içimi dökmek istedim ] ve bana katılanları gorusum hakkında dusuncelrinizi merak ediyorum

0|0
1|0

Kızlar Ne Diyor 1

• tamam olur

ama şu gizliliğini kaldır da bu kadar yazman boşa gitmesin :)

0|1
    0|0
    • niye boşa gitsin ki ben sadce duygularımı soylemek ve bir hatırlatmada bulunmak istedim baska bir amacım yoktu

• peki :))

• :)

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...