Erkek arkadaşınız size ev işlerinde yardım etse ne düşünürdünüz

düşünün evlisiniz ve siz ev işleri yaparken eşiniz ya da erkek arkadaşınız size ev işlerinde yardım ediyor örnek siz camı silerken o da evi süpürüyor ya da evin tozunu alıyor ne düşünürdünüz

0|0
5|0

En İyi Kız Görüşü

• İdeal ve olması gereken hayat arkadaşlığı da bu..Bizim evde işler hep paylaşılarak yürür..

Misal; ben şuan kahvemi içip yarın için rapor yazarken eşim de ütü yapıyor..Birazdan ben yemek yaparken o da evi süpürecek..

Böylece hem evde sadece adaletsiz olarak yalnızca kadın yorulmamış oluyor, hem de bütün işler birkaç saat içinde elbirliği ile bitiyor..

Bir elin nesi var iki elin sesi var ;)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• olması gereken bu bence eşler birbirine yardım etmeli mutlu olurdum :)

0|0
    0|0
  • şahsen hakkında kötü bişey düşünmem. ama hoşnutta olmam. ben eşimin ev işi yapmasını istemem. kendi başıma halledemediğim ağır bir iş olursa yardım isterim.ama onun haricinde kesinlikle bir işe dokunmasını istemem :)

0|0
    0|0
    • öyle zannediyorum ki sana göre erkek dediğin erkek olmalı kadın dediğin kadın olmalı ne erkek kadın işine karışacak nede kadın erkek işine karışacak

• öpüp başıma koyarım daha ne olsun ne gzl bir erkek derim :)

0|0
    0|0
    • keşke herkes sizin gibi düşünse bazı bayanlar var niye yaptın sana yap diyen oldu mu diye azarlayan var

• he işte onlar biraz agrasif pasif insanlar :)

• sevinirdim yani bütün evin işi bana kalmamış olurdu :)))

0|0
    0|0
    • ben eşler arasında sınırın olmamasını istiyorum

• sınır derken ne sınırından bahsediyorsunuz?

• siz ne olarak anladınız anlamadım ama ben her türlü şey ne olursa diye bahsetmiştim tabiiki gidipte kumar oynayacak oynacak ya da alkol içip içirecek değil tabiiki benim bahsettiğim eşler arasında ilişkide sınır olmamalı

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...