Bu soru erkekler size :) Çapkın erkekler özelliklee sizeee

Bir kızı çok sevdiğiniz için özür dilemek durumunda kaldınız mı ? Yani mesela kız hatalı siz hatalı olduguna cok emınsınız ama kaybetmek ıstemedıgınız ıcın özür diliyorsunuz ya hıc basınıza boyle bısı geldı mı ? Bide bı kızı cok sevdıgınız halde başkalarıyla tanısmaya ve gorusmeye devam ettınız mı ?

0|0
0|6

En İyi Erkek Görüşü

• zamanında bir kızı ağlattım, mecidiyeköy ortasında benim hatamdı. çekip gittim. özürde dilemedim. ama bir burukluk vardır içimde sevdiğimden değil o kadar insanın içinde ağlaması gururunu kırmıştır diye düşünmemden

0|0
    0|0
    • Benide bı erkek boylecene bıraktı ondan sorum zaten :) ah ettım onada dedım senın gıbı aynı durum.. Hıc aklından cıkmıyor olmalı

• :) iyi yapıyorsun. geçmiş olsun kardeşim.

• sagol :)

Erkekler Ne Diyor 5

• elbette oldu (her iki sorununda cevabı budur)

0|0
    0|0
  • Çapkınlığın altın kuralı.Kadın ne derse o.Fakat bunu ona farkettirmeden yapıcaksın.Yavvşak olmadan

0|0
    0|0
  • ben hatalıysam evet özür dilerim o hatalıysa dilemem, birini seviyorsam başkasına bakmam.

0|0
    0|0
    • bro samimi cevap bekliyorum. güneş gözlüğü niye :)

• allahallah kız beğenmişti ama? anlamadım ki o beğenmişti sen kötü diyorsun?

• kız beğendiyse bir şey diyemem. sonuçta kızlar nasıl bakıyor. aç konu sor. Kızlar evde gözlükle fotoğraf çekindim. profilden bakabilirsiniz sizce itici mi gelir ilk başta onlar karar versin. bana göre yanlış ilk görüş için.

• Çapkın ya da normal.Seviyorsam gururumu ayaklar altına alıp karşısına çıkarım..

0|0
    0|0
  • sevdiğim için aldattığım oldu sevmediğim veregen kızlara sadık kalıyorum:D

0|0
    0|0
    • Nasıl yanı sevmedıgın kızlaramı sadık kalıyorsun D:

• evet çünkü onlar parti yapmayı herkesle yatmayı ve kimseye bağlanmamayı iyi biliyorlar.hayranlığım bundan:)

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...