Kızlar/Erkekler Samimi cevaplarınızı beklıyorum.

Kızlar sizden 20 yas buyuk bırı ıle sevgılı olurmuydunuz ?

Onu sevip onunla cinsel hayatı yasayıp evlilikte dusunurmuydunuz ?

Bu tur yasca buyuk bırı ıle ılıskınız var mı?

Aranızda sorun vs var mı? Nasıl gıdıyorsunuz. Pısmanmısınız.

Sevgılı karı koca olupta pısman olan var mıve neden ?

Artı bu kısının cocuguda varsa eski esinden. Bu adamla beraberliğinize devam edermisiniz ?

Erkekler.

Sizz yasca kucuk 20 yas kucuk genc bir kızla beraberlık yasarmıydınız ?

Onunla evlılık vs. dusunurmuydunuz ?

Nasıl karsılıyorsunuz

Gercekden sızden yasca kucuk bı kıza sevgıyle yaklasırmıydınız evlenırmıydınız Bolelerınız var mı?

Yoksa ben cınsel ıhtıyacımı karsılar terk ederım kafasınımı yasarsınız.

0|0
9|14

En İyi Erkek Görüşü

• Belli senin 20 yaş büyük sevgilin var ve sanırım cinsel ilişki yaşadınız.. Korkular korkuyu yaratır ve gerçek olur..

0|0
    0|0
    • Maalesef dedıgın gıbı. Cınsel yonden bı korkum yok ama kandırıldımı anladım. Ben onu cok severken her dedıgını yaparken o gozlerımın ıcıne baka baka yalanlar soylemıs.. Kendımı kotu hısedıyorum. Baslamadan bıtmesı gereken bı ılıskıymıs. Pısmanlıklar yıyorum su anda. Ayrıldık ama hala aklımda. Nefret edıyorum bı yandanda hala onun aklımda olması cok sacma gelıyor. Kısılıgımı duygularımı dusuncelerımı benlıgımı kaybettım onun yuzunden.

• Pişman olman sonra onucu değiştirmez ve hatta sana bu ruh halinin faydasıda olmaz.. Güçlü olmaya bak yaptın bir hata ama Bu ruh halinden çıkmalısın yoksa geleceğini karamsarlık ve olumsuzlukla şekillendirirsin

• cinsel yönden bir korkum yok nedir ya. nası bu kadar rahat olabiliyorsunuz. ilerde başka birisi ile evlendiginizde nasıl gözünün içine bakabileceksin ya da ben bir başkasıyla da bunu yaptım diyebilecekmisin. eger ben müslümanım diyebiliyorsanız öteki tarafı da düşünün arkadaşlar yoksada ver yansın

Erkekler Ne Diyor 13

• 4 yılını üniversiteye verip 20 yılını bir mesleğe vermek mi yoksa , 20 yaş büyük birinin bir sürü sorunlu ve sonu olmayan bir cinsellik için kapatması mı olmak ...

İşte bütün mesele bu ...

1|0
    0|0
  • soyle olur bu ılıskı takılmalık olur ama evlenmelık olmaz 20 yas cok fazla 8 faln olsa dusunurum de 20 yas evlenmek ıcın cok fazla :D

0|0
    0|0
  • Sen suna acikca " Erkekler ! hic portakal siktinizmi? " desene

Not: Klavye inglizce degil pampa 8(

0|0
    0|0
  • Ben olmam, 31-20=11 çünkü... 40-20=20 de olmazdı... 20 yaş çok fazla.

10 yaş bile fazla... Bir kızın "olgun erkek" arayışını anlarım ama denklik göremem. Mesele bu.

0|0
    0|0
  • ben 40 yasındayım sevgılım 20 yasında olcak.Erkekler için çok guzel bir durum.AMA kızlar için bence cok kotu bir durum sonucta cinsel iliski olucak.burusukluk falan ne biliyim böğğ :/

0|0
    0|0
  • 20yaş çok fazla gibi

0|0
    0|0
  • 20 yaş vay vay vay

0|0
    0|0
  • hayır olmazdım çok uçurum var rahat edemem suçlu hissederim hep kendimi

0|0
    0|0
  • Çok fazla düşünmem

0|0
    0|0
  • 20 yaş diyon sen ya ben dünyaya geldiğimde o üniversite öğrencisi oluyor demek :D

0|0
    0|0
  • benden 20 küçük birisiyle asla çıkmam

0|0
    0|0
    • peki ya sebebi nedir

• Hayır sevıyorsam bakarım. Cunku sevdıgıme sadık bır kadınım. Bıkmam. 40lı yaslarıma geldıgım zamanda ben cıvıl cıvıl olucamm o 60 artık yatagından kalkamıcak benım ıcın sanırım zor olur.

• öyle düşüneceksin aslında. şimdiyi asla düşünme

• 20 yaş çok fazla

0|0
    0|0
  • Miden yok musenin :S

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• Benden 20 yaş büyük ehmm 47 olur ...Çok zor ama imkansız değil.

0|0
    0|0
  • Asla olmaz,babam yaşında adam olur,aşk olmaz zaten cıkarlar içinde o ilişki

kişi kendini satmış olur.

0|0
    0|0
  • sevgilim bnden 3 yaş buyuk ama 20 yaş büyük büyük biriyle konuşmazdım bile :(

0|0
    0|0
  • Olgun adam severim de yaş ile alakasi yok bunun.

0|0
    0|0
  • bilemiyorum.. varsayım üzerinden yorum yapamam ama 20 yaş fazla bir farkmış gibi gözüktü gözüme.

0|0
    0|0
  • 20 yaş çok fazla erkek sadece egosunu tatmin eder eskidendi o masallar saflıklar yok analarımızın babalarımız zamanı

0|0
    0|0
  • sevgili olarak onunla birlikte olmam ki zaten öyle birisini sevemem. ha oldu da sevdim, onun sevdiğine ihtimal vermek biraz güç...

0|0
    0|0
    • yasamıs gormus bı cok sey gecmıs basından neyın ne oldugunu bılıyor cakallıkta vardır sevdıgını dusunmem benı kullanır gencım guzelım tabıkı benı arzular dıye dusunuyorsun sanırım:)

• evet.. gerçekte de böyle değil mi zaten? :)

• genel konusmamk gerek ama evet öylee..

• bu dış görünüşe göre değişebilir göbekli kel yaşlı duruyosa olmaz george clooney,brat pıt,johnny depp gibiyse neden olmasın

0|0
    1|0
  • babam yaşında.hös artık babam damadına abi der ulen bu ne.

0|0
    0|0
Yükleniyor...