Fenerbahçeliler Gerçekten Adalet İstiyormu?

Gerçekten Fenerbahçeliler adalet istiyormu?Eğer adalet olsa Fener küme düşerdi diyor bazı insanlar ben onlara biraz hak veriyorum ayrıca eyleme Galatasaraylı,Beşiktaşlı ve Trabzonsporlu taraftarlarda katılmış

0|0
3|9

En İyi Erkek Görüşü

• Arkadaşlar uyanık olun bu eyleme asla başka takım taraftarları katılmaz bazı Fenerliler üzerlerine Galatasaray forması giyip aklınca kendilerini Galatasaraylı diye tanıtıyorlar biz mağduruz rakip takımın taraftarları bile bize destek veriyor algısı yaratmak istiyorlar, hadi Galatasaraylılarla Beşiktaşlıları geçtim Trabzonsporlular Şampiyonluklarını çalan bir takıma destek için yürüyüşe katılırmı?

2|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Yaa ne adaleti adalet istiyolarsa şuan ikinci ligde olmalılar hadi savunsunlar adaleti. Her mahkeme şike yaptıklarını onayladı nerde adalet.! O yürüyüşü en başta trabzon,Galatasaray ve diğer takımlar yapmalı bu fener olmamalı zaten ligi karıştıran onlar.!

0|0
    0|0
  • ya bıraksın bu işleri elle gol atılırken adalet nerdeymiş başbakana yalakalık yok her takımdan varmış sallamayın bari

0|1
    0|0
  • Hangi Fenerbahçeliler hangi adaleti istiyor bu önemli.

2011'de hocaefendiye laf eden ve laf ettirmeyen fenerbahçeliler bugün aynı safta beyefendiyi korumak için.

tribünün büyük abisi olan, reise sahip o grup hocaefendiye laf ettirmezken bugün kalkıp biz hep savunuyorduk diyebiliyor örneğin.

0|0
    0|0
  • Arkadaşım Fenerbahçeliyiim cezamızı versinler istiyolarsa amatörden başlayalım ama vicdanları rahatmı o kadar takım içinde fenermi yaptı ? Emin ol yapmayan takım yok beşiktaşdan tutki galatasaraya kadar . Ama fenerle uğraşmalarındaki asıl amaç aziz yıldırımın bir ihaleye girmesinden dolayı

0|0
    0|0
  • Ben anlamıyorum ki türkiyeyin buyuk bir kısmı fenerbahce şike yapıyor diyorlar haklılarmı haksızlarmı bu konuda birsey diyemem ama aziz yıldırım sürekli ya ceza evinde ya mahkemede Sonuç nedir arkadaşlar Siz ne diyorsunuz bu duruma ?

0|0
    0|0
  • gerçekten adalet istiyorlar ise kalkıpta hükümete istifa falan sloganları atmamaları lazım hükümeti de bu millet seçmiş sonuçta ayrıca aziz yıldırımında taraftarı kullandığını düşünüyorum

0|0
    0|0
  • ortada kanıtlanmış bir şike var fifa mahkeme hepsi onayladı ama tff sürekli bişeyleri örttü neden acaba:))

0|3
    0|0
  • 0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• O taraftar formalarını hep kendileri giydiler resmen kendilerini acındırıyorlar ama bu maçtan sonra da ne kadar boş bir yürüyüş olduğunu anladık Fenerbahçe ve adalet kelimesi gerçekten birbirine hiç yakışmıyor

0|0
    0|0
  • yalan hepsi palavra

0|0
    0|0
  • boşver bu işleri

0|0
    0|0
Yükleniyor...