Günde 7 km koşarak 1 ay da kaç kilo veririm.

Arkadaşlar ben 1 ay boyunca günde 7 km koşsam 1 ay da kaç kilo veririm. Günde 7 koşsam 1 ay da 210 km koşmuş oluyorum hızlı tempoyla. Boy 1.80 kilo 78. Yağ oranım biraz fazla. Beslenmeme de dikkat etsem bu şekil 1 ay da nasıl bir değişiklik olur bende ?

Bacak baldır, kalça,basen, göğüs ve yüz yağ oranım biraz fazla bu şekil 1 ayda ne değişir. Ne kadar zayıflarım ve bu zayıflama genelde yağ üzerinden mi olur ? Bilgisi olanların bilgisine muhtacım teşekkürler.

Güncellemeler:
Cevap veren herkese teşekkür ediyor şükranlarımı sunuyorum. Sizde ömür boyu sağlıklı olursunuz inşallah. Tekrar teşekkürler.

0|0
5|5

En İyi Erkek Görüşü

• Dediklerini yaparsan zayıflarsın ve verdiğin kilolar genelde yağ üzerinden görülür. Buda demek oluyor ki 3 kilo bile versen çoğunu yağ üzerinden yakacağından dolayı hemen farkedileceği anlamına geliyor. Ancak kendini çok yorarsan kas kaybıda olur ki buna dikkat etmelisin. Spor yaparak verdiğin kiloları kolay kolay geri alamazsın. Fakat 1 ay da 5 kilodan daha fazla verme. 1 ay da 5 kilo bu şekilde verirsin ve buda genelde yağ üzerinden olacağı için fit görünüm sağlayacaktır. Fazlalıkları attıktan sonra koşuyu bırakmayın haftada iki üç kez koşu yapın bu özgüveni sağlar. Ayrıca sağlıklı yaşamanı ve yaşlılıkta fazla eziyet çekmemeni sağlayacaktır. Kolay gelsin.

1|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• iğneden ipliğe dönersin.

0|1
    0|0
  • 7 km koşabileceğinden emin misin

0|1
    0|0
    • Evet eminim. Ben koşuyorum zaten. Koşabiliyorum yani yorulmuyorum bile. Şimdi söyler misin bu şekil 1 ay da sence kaç kilo veririm ve vücudumda ne gibi değişikliker olur ?

• sıkılaşırsın mutlaka verirsin

• kosmak da olur cardio yerine geciyor ama bolgesel calis derim!

0|0
    0|1
  • 10 kg verirsin bence 7 km çok fazla

0|0
    0|0
  • bnce 7 km koşarsan 2 ay sonra senden iz kalmaz yani :)

0|1
    0|0
    • 1 ay da yüz, kalça, bacak basen yağları erir mi. 1 ayda fark edilir mi sence ?

• evet baya belli oldu önüne gelen noldu sana böle dedi :)

• Ben hem senin uzak durduğun yiyecekleri yemeyip hem de günde 7 km koşuyorum. 1 ay da yüzüm zayıflayıp, bacak baldır ve kalçada ki yağlar erir mi sence ?

Erkekler Ne Diyor 4

• aklıma mirkelam geldi hjklşi

0|2
    0|0
  • yaparak gör biz nerden bilek :D

0|1
    0|0
    • Yapanlara sordum ben de kardeş.

• yemene su ic mene uyumana herseye bagli sadece kosmakla olmaz o iş

0|1
    0|0
    • Hepsi düzenli. Düzenli yatıp kalkma saatim var günde ortalama 7 saar uyur günde 2-3 litre su içer ve 1500 kaloriden fazla kalori almam. Yiyeceklerim abur cubur olmaz. şeker hamur olmaz. yağlı yiyecekler olmaz. genelde protein üzerinden besinler kullanırım.

• hızlıca verirsin hızlıca geri alırsın bir boqa yaramaz kolay gelsin

0|1
    0|0
    • Fakat diyet olarak hızlıca kilo vermiyorum spor yaparak yağ üzerinden yakacağım günlük kalori ihtiyacımdan fazlasını almasam geri almam diye düşünüyorum.

Yükleniyor...