Fenerbahçeliliğimden utanır oldum...

1-Kimdir bu Aziz yani, durmadan savunuyolar taraftarlar. cas,uefa sike cezasi vermis hala sike yapmadi diyolar gonderin gitsin cokmu onemli bu aziz, bide bu azizi hava alaninda karsiliyorlar taraftarlar sanarsin 10 senede cok basari kazandik (uefa falan)

2-5 para etmez taraftar grublarimiz var artik ne yalan soylim (okul acik ayri tabi bence) taraftarsiz macta bile ceza yedik gecen sene ve bu sene tribunlere siyaseti bile karistirdilar kufurler havada ucusuyor sonrada biz kufur etmedik diyolar bizimle oynuyolar diyolar, citten fenerbahceden sogutmaya basladilar

herkezin yorumuna acigim

0|0
5|17

En İyi Erkek Görüşü

• aziz yıldırım toplum psikolojisini çok iyi bilen,onları yalnızlık,korku,ve milli değerler üzerinden bir araya getirip yönetmek,yönlendirmek,kendini kurtarmak için kullanan kurnaz bir emek hırsızıdır bana göre.

15m.euro teklif etti arda yı alamadı ard arda 10 yıl diye forma bastırdı(çok sevdiğini iddia ettiği ardayı forma satışına kurban ederek)

bizi bizden başka seven yok dedi ve dediği günden beri taraftar iyice holiganlaştı fb antipatik oldu ama forma sattı,tribünler doldu,destek tam destek oldu,şikeye bile sahip çıkıldı gibi gibi örnekler

1|1
    0|1
    • keske herkez bizim gbi dusunse

• bir çok kişi böyle düşünüyor ama haklı olarak aksini düşünenlerde var.çünkü beni sevmezsen beni desteklemezsen Fenerbahçe ye kötülük edersin imajı yarattı.Fenerbahçe yi tutan birine kızamam bu yüzden

• cok haklisin oyle bir imaj yarattilar

Kızlar Ne Diyor 5

• Er geç Fenerbahçeliler de anlayacak o herifin ne mal olduğunu sen anlamışsın tebrik ederim

0|0
    0|0
    • sagolasn issallah anlarlar bir gun

• siyaset ve futbol zıt kavramlar

0|0
    0|0
  • Sen Fenerbahçeli olma.

0|0
    0|1
    • neden ben digerleri gbi azizi desteklemyorum diyemi

• Ne olursa olsun FENERBAHÇE <3

0|0
    1|2
  • bize bu şuçu atanlar utansın bir biz yokuz bu işin içinde ;)

0|0
    1|3
    • yani aziz sike yapmadi diyosun ve inaniyosun

• ee yani

• ne dyim, iyi dusunceni degstremem

Erkekler Ne Diyor 16

• Yaa bu adam çok karaktersiz biri çıktı adam şike yaptı her türlü pisliği yaptı şimdide çıkmış biz atatürkçüyüz biz cemaatciyiz diye sığınıyor sağa sola bu kadar acizz bir kulüp daha yok.

1|2
    0|0
    • aynen simdide ataturkculuk arkasindan prim yapmaya calsyor

• hep böyleler bunlar değişmezler.

• Bu eyleme katılan Fenerbahçelilere biz koyun Fenerliler diyoruz

1|2
    0|0
  • dostum sen niye utanıyorsun? yapanlar utansın! ben burada söylerken herkes bana çıkar at gözlüklerini diyordu ama aziz yıldırım kendini fenerbahçeden üstün tutuyor cezayı bile fenerbahçe üstünden değilde kendi üstünden anlatıyor 3 temmuzda şike yaptığı için hapis yatmıştı 1 yıl yattı galiba onda bile taraftara ben fb için 1 yıl hapis yattım siz ne yaptınız diyor biri çıkıp demedi ki sen kimsin kendini fb ile aynı keseye koyuyorsun

1|1
    0|2
  • Akıllı bir Fenerbahçelisin bir kurtulamadılar şu adamdan.

0|0
    0|0
  • Fenerbahçe senin gibi bir taraftara sahip olduğu için utanmalı bence. Fenerin bu hale gelmesinin nedeni tayyip, cemaat. Önünüzü kesmeye çalışıyolar *mk siyaset, güç, para uğruna. Galatasaraylı olarak söylüyorum bunları.

0|0
    0|2
    • Yanlis, sen galatasarayli olarak degil hukumeti istemeyen birde fenerbahce uzerinden hukumeti yikmaya calisanlardan biri olarak soyluyorsun bunu

• besiktasa bise olsa hukumet gsye bise olsa hukumet, fenerbahceyi yikinca ne olacak nedir amacida hukumet fenerbahceyi ve diger takimlari yikmaya calisiyo diyonuz amaci ne ne biliyonuzda bizim bilmedgmz boyle diyonuz

• Ultraslan, Çarşı, GFB bunlar neden karşı hükümete. Amaç spora futbola bişey katmak değil. Aziz Yıldırım hükümetin çıkarlarına ters düşüyoda o yüzden. Bildiğimiz veya bilmediğimiz çok şey var söylenemicek şeyler ama tahmin edebiliyosun mantığını kullanırsan. Aziz Yıldırım ın masumda olduğundan değil bunlar aslında. Trabzonu ellerine aldılar zaten. Her tarafa kendi adamlarını getiriyolar. Bizim Gs Bjk ninde başkanları seslerini çıkarmıyo onlarında bazı şeyler işlerine geliyo tabi.

• link

eşi ve benzeri yoktur.. :))

0|0
    0|0
  • Tribünlerde atılan sloganlar halkın düşüncesiyse buna kimse engel olamaz.Küfürü tabii ki desteklemiyorum.

Aziz Yıldırımın başkanlığını beğenmiyor olabilirsin ama Fenerbahçe camiasına katkısını kimse ödeyemez.

0|0
    1|1
    • Fenerbahceden kazandigini Fenerbahceye %70ini yatirdi. halkin dusuncesi ise sokakta yapilir tribunde degil

• Sokakta yapıldığında polis tomalarla insanların üstüne saldırıyor.Medya desen penguenlerle meşgul.İnsanlar sesini duyurmanın böyle yollarını buluyor.

• trubunde sadece taraftarlik yaplmali bence

• Fenerbahce lafını duymaya bile gelemiyorum ki aziz yıldırımın yüzünden başka bir başkan getirsinler artık

0|0
    0|0
  • Fenerbahçe sonuna kadardır 2-3 kişinin davranışıyla silinip atılamaz

0|0
    1|0
    • haklisin zaten silip atamam sadece soguttlar artk sadce maclarini izliyorum

• afferim doğru yolu buldun demek en büyük ads

0|2
    0|1
  • Hangi kamuflajlı gs lısın sen..

0|0
    0|0
  • ben futboldan sogudum

fenerbahceden sogumam :)

siyaseti karıstırmaları cok sacma

0|0
    0|0
  • yönetim tahrik var soruyu kaldır ayrıca herkez değil herkes:)

0|0
    1|2
  • Kim bu aziz dediğin adam fenerbahceyi bir avruoa takimi yapti belki avrupada bir kupaşu anyok ama takimi ekonomik acidan, tesisler spor kompleksleri yatirimlar fenerbahce a.ş, v.b benzeri gibi bircok yatirimlar yapti avrupa takimlariyla yarisir hale getirdi

Evet bencedece fenerbahceliginden utanmalisin nankör taraftar

Birde dön bak yildirim demirörenin besiktasa yaptiklarını gör

0|0
    1|2
    • tamam yapti ama iste siz bu kadar fenerbahceden ustun tuttugunuz surece o takimi kirletmeye devam edecek

• Senin gibiler yüzünden 5 para etmez taraftarlar var evet.

Herkes şike yapıyor sadece sosyal medya.

0|0
    1|2
  • aynen bende :( Fenerbahçe ile hükümete yönelik protestolar ne alaka bir de...

1|1
    0|1
    • haklisin siyaseti karistirmamalydilar bu taraftarlik degl

• bide onun ustunden prim yapalm dyorlar

• bu kadar yeter artk fenerbahçemizin adını lekeledi Avrupa da şike iddaalarıyla..

Yükleniyor...