Aşık olduğunuz kişi size dost olalım derse ne yaparsınız?

Aynı sınıfı paylaştığım bir kıza onu sevdiğimi ve hoşlandığımı söyledim. Ondan sevgilim olmasını sitedim. Cevap olarak ise hayatta her zaman benim yanımda olmak istediğini,benimde onun yanında olmamı istediğini ancak bunun bir sevgili olarak değil sadece dostluk olmasını söyledi. Siz olsanız böyle bir durumda ne yapardınız? Aşık olduğunuz kızla hayatınız boyunca dost olarak konuşabilir misiniz ?

0|0
3|3

En İyi Kız Görüşü

• onu seviyosun. ve asla onunla arkadaş olamazsın. istesen de yapamazsın ki. bir kere öyle göremezsin çünkü aşıksın o kıza. o yüzden deneme bile derim.

0|1
    0|0
    • Hele birde aynı sınıfı paylaşıyorsan daha da zor bir durum.

• Oturduk konuştuk ve sohbet ettik. Verilmiş sadakam varmış :) Sınıftaki kızla dışarıda ki kız arasında dağlar,denizler hatta ülkeler kadar fark var. Sınıfta erkeklerle doğru düzgün muhabbet etmeyen, o masum, oşirin evcimen kız 2 saat boyunca hiç susmadan konuştu. Kızın bilmediği mekan yok. Anlıycan tam bir ayarsız. Hiç üzülmüyorum. Hatta şu an çok sevinçliyim bile :))))

• bak buna gerçekten çok sevindim işte :) gerçekten her şerde bir hayır vardır dedikleri doğru :)

En İyi Erkek Görüşü

• ben olsam arkadaş olurum bize kardeş yüzüyle bakana sevgili gözüyle bakmak yakışmaz sonucu ne olursa olsun gururuna değmez kardeş

0|1
    0|0
    • sağ ol kardeşim. Teşekkür ederim yorumun için.

Kızlar Ne Diyor 2

• Geçin bu hikayeleri ya istemem yan cebime koy un değişik versiyonu. Çok bencilce bişey, senin ilgini sevmiş demekki tamamen kaybetmek istemiyor ama seninle olmak da istemiyor. Yani yazık hiç mi seni düşünmüyo bu kız senin yanında gülüp eğlencek konuşcak sen de ona arkadaş gözüyle bakacaksın öyle mi dünyada arkadaş olcak kimse kalmadı zaten gidin aşık olduğunuz insanla dost olun.

0|1
    0|0
    • Aynen eskiden benimde başımda böyle bir bela vardı.Hatta bu aralar tekrar bana sardı psikopat

• Yanında olmanı istiyosa demek ki bir sorun yok belki de sevgili olmaya hazır değildir kendine güvenemiyordur.Bence arkadaş ol zamanla sevmeye başlar

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Arkadasim hic oyle bir durum yasamadim ama ayrildigim bir kiz aynilarini soyledi bana ama olmuyor ya bir erkekle yakin oldugunu gorunce icin aciyor kendini daha fazla yipratirsin

0|1
    0|0
    • Aslında tek avunduğum nokta daha başlamamış bir ilişki olması eğer ki ayrıldıktan sonra olsaydı evet bu daha zor bir durum olurdu.

• Gül'e başka isim versen farklı kokarmi ?

0|1
    0|0
    • doğru söylüyorsun kardeş güle farklı isim versen kokusu değişmez fakat tutamadığın gülü de kokluyamazsın.

Yükleniyor...