Sevgiliniz sizi kıskandığında, kısıtladığında, üstünüze çok düştüğünde ne yaparsınız?

sevgiliniz sizi kıskandığında, kısıtladığındaiüstünüze çok düştüğünde ne yaparsınız?

• Bir şey yapmam sonuçta seviyor
    27% (3)67% (2)36% (5)Oy Ver
  • Bunalır kaçarım
    27% (3)0% (0)21% (3)Oy Ver
  • Kavga sebebimiz olur
    27% (3)33% (1)29% (4)Oy Ver
  • Problemlere çözüm yolu bulurum
    19% (2)0% (0)14% (2)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
8|8

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 7

• Oyss ya yerim onu o zaman :D

Sevgili dedigin kisnanc olmali en basta, ona ters davranislariniza midahale edip sizi kisitlamali.

0|0
    0|0
  • haddini aşmıştır terkederim fikrini söylemek isteğini belirtmek ayrı kısıtlamak kural koymak ayrı kimse bir başkasına ne yapacağını bu şekilde densizce dayatamaz

0|0
    0|0
  • saçmalıktan başka birşey değil ilişkilerde en önemlisi karşılıklı güvendir çiftler birbirine güvenmiyorsa o ilişki bitmiştir geçmiş ola...

0|0
    0|0
  • kıskanmaması için içini rahat tutması için elimden geleni yaparım. konuşurum. guven duygusunu tazelemeye çalışırım.

0|0
    0|0
  • Benim neyimi kısıtlayacak ki ne kahveye ne bara nede kızlarla ortamlara giderim olunca onla gideriz sıkıntı olmaz.

0|0
    0|0
  • valla nefesimii kessin=) kıskansın her adımıma karışsın hoşuma bile gider! kasmam yani

0|0
    0|0
  • Uçar tekme?

cayırt

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Hahahaa bu durumun aynısını yasadım. O neydi oyle ya. En sonunda kaçtım. -,-

0|0
    0|0
  • hoşuma gider ama kıyafetlerime aşırı karışması bazen rahatsız eder örneğin pantolon giyme etek giyin demesi beni sıkar yani.

0|0
    0|0
  • Ben kiskanilmayiii cok seviyorum.. Hem kiskaninca bir seker oluyorlar ya :) keske hep öyle olsalar :))

0|0
    0|0
  • Bunalır kaçarım

0|0
    0|0
  • Bir şey yapmam sonuçta seviyor

0|0
    0|0
  • Bir şey yapmam sonuçta seviyor.

0|1
    0|0
  • Kavga sebebimiz olur