Bu detay kafama takıldı....

görüştüğüm kız beni benden daha çok seviyor ve bna hep sevgisinden aşkından gelecek hayellerinden bahsediyor ve beni kaybetmekten çok korkuyor

biz bunla 2 haftadır ailesel sorunlar yüzünden telefonda zor görüşür olduk ve hep konuşurken beni sevdiğini gücünün bittiğini beni götür dediğini ve ağlamalarını dinliorum

14 şubatta buluşamadık ve hiç konuşamadık ben arayamadım ertesi gün aradım bunu neşesi gayet yerindeydi..ilk kez ağlamadı şşimdi tamam ağlamasın tabi ama bu durum insanın kafasına takılıo

ne ayak?

0|0
1|3

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 1

• Kacma sakin o ne oyle hayvanlik o kizin sorununun ne oldugunu ogrenmeye calis onu seviyosan hep yaninda oldugunu his ettir ona

0|0
    0|0
    • eski erkek arkadaşı bna yazdı ve hiç hoş şeyler demedi..

• evet aynen ben onada açtım konuyu inkar edio hayır dio

• Kendin soyluyon eski sevgilisi ne biliyon o kocugun dogru soyledigini kiz seni gercekten seviyosa ona guven o zmn uzulmersin

Erkekler Ne Diyor 2

• takma derim bunlar temiz ayaklar değil birşeyler iteliyor gibi ben puslu görüyorum bence gaza gelip bir delilik yapma mesafeyi koru

0|0
    0|0
    • yani mesafeyi koru ama uzakta durma olaya kuş bakışı bak diosun..

• aynen uzaklaşırsın yanılıyorumdur veya yanılmışsındır yazık olur bekle herşey gün yüzüne çıkar bol şans

• eyw. dostum haklısın...

• Senden habersiz bir şey olduğu kesin, ama iyi veya kötü diyemeyeceğim valla, bekle bakalım sonucu görürsün yakında

0|0
    0|0
    • bnada öyle geldii gerçi çok güçlüyüm üstünden gelirim bekler görürüm yani saol..

Yükleniyor...