Bir yakınınız, akrabanız, arkadaşınız KS profilinizi görse utanır mısınız?

Diyelim ki bir arkadaşınız, akrabanız , anneniz , ablanız , abiniz nette dolaşırken ks profilinizi gördü sorduğunuz soruları ve cevaplarınızı gördü o anda tepkiniz ne olur, utanır mıydınız ?

Güncellemeler:
Bazıları; utanılacak ne var? Biz utanılacak bişey mi yapıyoruz? demişler. Hayır utanılacak bişey yapmıyoruz , utanılacak bişey de yok. Ama başkalarının duymasını istemediğiniz cevaplarınız ,sorularınız olabilir benimkiler var şahsen. Kaldı ki öyle bir durum olmasaydı ks gizli soru sorma özelliği getirmezdi. İyi geceler

0|0
810

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 8

• Utanc verici bir durum oldugunu düsünmüyorum

Cünkü özüm ne ise sözüm de her yerde odur.

...bu nedenle sorun olmaz

1|1
    0|0
    • şiir gibi yazmışsın dize dize :) bu arada fikrine katılmıyorum

• anladım , benim gizli sorularım var gizli cevaplarım da var hatta elimde olsacevaba cevap yazarken bile gizli yazarım bazen :)

• :))

Olabilir tabi bu konuda herkesin düsüncesi farkli olacaktir

• Utanmam no problem özellikle soruları yorumları bile kendilerine okuyorum.

0|0
    0|0
  • Okulun koridorunda cool cool yürürken kapının açılıp suratına yapışmasından beter, utanırım tabi.

0|1
    0|0
  • ne utanacam yeaa :D masumcuğum ben

0|1
    0|0
  • Utanmam.

0|0
    0|0
  • Bak yine yardırıyom anne derdim D:Sf bazen beraber cevaplıyoruz D:

0|0
    0|0
  • bilmiyorlar

0|0
    0|0
  • Başkalarının bilmesini istemediğim cevaplarım ya da sorularım yok, zaten gizli butonunu kullanmıyorum, o yüzden sorun olmaz.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Babam fena dalga geçerdi ahahaa

0|1
    0|0
  • bende ona sorarım senın ne ısın var dıye burası oyle tuhaf bı sıte degıl kı soru sorup cevap alıyosun bılgı paylasımı gıbı ve eglenıyosun arkadas edınıyosun ben bı kotuluk gormedım ve resmım de var cekıncek bısey olsa koymam zaten

0|0
    0|0
    • Burada ne işin var diyemezsin, adam gogılda bişey ararken denk gelmiştir belki. Kaldı ki herkes utanacak diye bişey yok kişinin çevresinin bakış açısıyla ilgili galiba.

• utanacağımı sanmam bilmedikleri birşeyi görmeyecekler utanırsamda ciddiyetsiz birşey yapıyorum gibisinden utanırım

0|0
    0|0
  • niye utanayım ki

0|0
    0|0
  • niye ki yanlış bir şey mi yapıyoruz bro :)

0|0
    0|0
  • hayır abim biliyor bu siteye girdiğimi, annem babam pek anlamaz internetten, verdiğim cevaplara utanılacak bir durum yok

0|0
    0|0
  • Davranışları her zaman tutarlı olan birisi neden utansın.

0|0
    0|0
  • bılıyorlar

.

0|0
    0|0
  • niye utanıyım o utansın :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...