Böyle yapsam nasıl olur?

Basenlerim 95 cm su an yediklerime ve sporuma dikkat edersem yaza 90 olur muyum?

0|0
4|12

En İyi Erkek Görüşü

• İstikrar ve kararlılık şart bunun için yaptıgımn sporu veya hareketleri (artık adına ne dersen), alışkanlık haline getirmelisin yaptıklarını yediklerine dikkat et ama bı dikkat et az ye anlamına gelmiyor tabi, cok ye hatta ama bir anda yeme ögünlerini sıklaştır, su alımına dikkat et, bide quadriceps büyük bir kastır olabildigince calıştır onu yagları yiyip bitiricektir.

1|0
    0|0
    • Nasil calistirabilirim onu? Squat ve deadlift yapıyorum sanirim kaslari çalıştıran en baba hareketler bunlarmis.

• Aynen öyle, cross fit çilere danuş( gercekten bilgisi olana) şimdi yarım yamalak bilgimle benden daha cok yardımcı olurlar:))

Erkekler Ne Diyor 11

• kararlı bir yapıda olursan ve çabalarsan neden olmasın kadınlar hırslıdır spora gelince bisiklet sürersen basen kısımların incelir sıkılaşır ayrıca göbek kısmındaki yağlanmalar da erir ama unutmadan söyleyeyim terleme başladıktan sonra acı hissi gelmeden önce sakın bırakma çünkü ilk karbonhidratlar yakılır sonra yağlar o yüzden bırakma biraz bekle yorul terle asıl o zaman yağlar yanmaya başlar ama fazlada ileri gitme proteinler yanmasın kas yapın bozulur ve kendine iyi bak...

1|0
    0|0
    • bisikleti bir on dk sürüyorum cardio egersizleri arasında zaten bir 40 dkm cardioyla geçiyor sonrasında bacak ve göbek hareketleri yapıyorum özellikle squat ve deadlitfe ağırlık veriyorum fitnessta en baba hareket bunlarmış sanırım. çok teşekkür ederim verdiğin bilgiler için, sen de kendine iyi bak. :)

• yeterli vakit var bence vücudun genel olarak kilo vermesi gerekiyor doğru ama spor yaparken o bölge için de özel hareketler nelerse onları uygulaman lazım heralde

1|0
    0|0
  • dilerim istediğin bedebe sahip olursun.bence inanır ve sabredersen 85 bedebne olursun .yeterki iste ve sabret .kendin için en iyi olna karar ver .mutlu olursun iyi hissedersin : )

1|0
    0|0
  • Benim bilgilerime göre cidden yediklerine dikkat edip düzenli spor yaparsan çok rahat 90 ın altına düşürürsün.Herkes olmaz demiş şoktayım ben :ÇD

1|0
    0|0
  • basen göbek eritmek cok zordur almıcaksın en iyisi =)

1|0
    0|0
  • olma kal öyle :(

0|0
    0|0
  • olabilir..

(:

0|0
    0|0
  • zor be 92 cm i ancak bulursun o da kendini baya yormana bakıyor

0|0
    0|0