Adonis tamam six packte yapmışsın. Peki ya adamlığın?

Adonis-six pack yapmayla adam olunmuyor delikanlı. Gösterişle, parayla olmuyor bazı şeyler. Adamlık gerekiyor. Siz neler düşünüyorsunuz? Özellikle beyler de cevaplasın. Sizde rahatsız mısınız bu gösteriş budalalarından?

0|0
1|22

En İyi Erkek Görüşü

• adoniste six packte var ama hiç umursadığımı hava attığımı veya bana birşey kattığını düşünmedim aşırı iri ve kaslıyım ama hep bol giyinmişimdir hatta beni övenlere önemli olan kas değil demişliğim çoktur bende senin gibi düşünüyorum ama bunların böyle olmasının nedeni kızların hayran olduğunun düşünülmesi bence bizim çalıştığımız spor salonuna yeni gelen erkeklerin konuşmasında anladığım bu yani çoğu spor olsun veya böyle bir vücudum olsun istiyorum demiyor kızlar böyle sevecek diyor nasıl aşılır hiç bir fikrim yok ama tek isteğim her kaslı adamın böyle salak olmadığını ve bu kadar basit düşünmediğini insanlar anlasın zira ömrümü adadığım bu sporda bu kadar cefayı sadece kızlar beğenecek diye yaşamışım gibi davranılması ve herkesi aynı kefeye koymaları zoruma gidiyor yanlış anlama sen bunu yapıyorsun demiyorum aklıma geldi yazmak istedim gizliden yazıyorum yoksa benide kendini övmekle suçlayacak bir sürü insan olacaktır amacım sadece fikrimi söylemek diye kendimi gizledim yanlış anlaşılmasın

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 21

• Lafta her kadın, adam gibi adam aradığını söyler..

Ama buldukları adam gibi adamları beğenmezler.. Yakışıklı, havalı, adonisli, six-pack'li kişilerin aynı zamanda adam gibi olmasını isterler..

İkisini bir arada bulamasalar bile tercih yine adonisten yanadır.. Bunu çok kez tecrübe ettim..

0|2
    1|0
  • Bu konuda ön yargılı olmamak gerek dünyanın 1001 hali var özenti özgüven eksikliği yanlış yönlendirilme ve tavsiyelere uymak vb olabilir bahsettiğin hoşnut olmadığın insanların yaptıkları dünyada iyi ve kötü insanlar var buda iki tarafıda ayırd edilebilmesi adına aşikar bir gösterge ön yargısız yaklaşmak şans vermek gerek ummadığın taş baş yarar sakin atın tekmesi hızlı olur vb. hatasız kul olmaz belki o insanla ama arkadaş ama dost ama sevgili ama karı koca olamayacaksın ama onu tanıyacak ona güzel birşeyler katacak huzur içinde yaşantına devam edeceksin onun dönüm noktası olacaksın belki hemen değişmeyecek ama sonrasında sen onun en çok güvenip düşündüğü dua ettiği örnek alıp senden bahsettiği insan olacaksın.

0|0
    0|1
  • bunlara kanan kızlarımıza bir sözün yok mu peki :))

0|2
    0|0
  • Göbek yapsak beğenmiyonuz , kas yaptım mı da dar giydirmiyonuz ne istiyonuz nan :D

0|0
    1|1
  • ama ilk başta siz o six packlere bakıp diğerlerini eliyorsunuz samimi olun biraz :)

kendine güvenmeyenler fizik yaparak bu açığını gidermeye çalışır genelde.

0|3
    0|0
  • Kim sıktı canını onu de hele

0|1
    1|0
  • Bacım şunun Türkçesini yazsan daha iyi olmazmıydı bende google amcaya sormak zorunda kalmasaydım neyse asıl mesele sporsa karşı değilim ama illa kasımı göstereceğim derse elbette adamlık gerekir buna karşı cinsle bir örnek vereyim mesela plajda çok güzel ve vücudu düzgün bir bayan geçtiğinde bütün erkekler bakar ama iş ciddiyete ve ilişkiye geldiğinde o kişi huysuz yüzsüz ve kadınsı değilse kimse yanaşmaz buda bizi rahatsız eder her şey güzellikle ve parayla olmuyor elbette.

0|0
    0|0
  • Kişiliği ile ön plana çıkamayan erkekler vücut kası yapmaya eğilimlidir. Kendilerine sosyal olarak fazla güvenmiyorlar ve kendilerine karşı özsaygıları düşük. Bu ezikliği vücut kası yaparak kapatmaya çalışıyorlar. Tabii tüm erkekler için geçerli değil bu durum. Vücudumdaki yağ oranı gitsin biraz daha sağlıklı olayım düşüncesindeki erkekler hariç.

0|1
    0|0
  • Onlarda çok alındılar sen böyle dedin diye. link

0|0
    0|0
  • adam olana değer veriyor musunuz ki? bence asıl sorulması gereken soru bu

0|0
    1|1
  • Beni hiç ilgilendirmiyor hem onlar hem onları çekici bulan kızlar.. Ayrı dünyanın insanları :d

0|1
    0|0
  • Şimdi gösterişin düzeyide önemli tabi de, örnekleyerek cevap vereyim senin dirseğin çok güzelse cogu kişide öyle dirsek yoksa seni onlardan ayırıyorsa dirsegini görsünler ve takdir etsinler bwgensinler istersin dimi, siz pack adonis kolay cıkmıyor bunları yapan biri biraz havasını atmak isteyebilir ama basta dediğim gibi kendini jacob sanıp orda burada tsort cıkarma meraklısı olan bukelamunlardan bahsetmiyorm, övülmek güzeldir, övülmryi istiyor olabilirler,

0|0
    0|1
  • Hacı herkes şekilci yapacak bişey yok, six packı olan 1 adım öndeyse bunu sebebi kızlar. kızlarımız

0|1
    0|0
  • körler sağırlar birbirini ağırlar. (:

0|0
    1|1
  • Helal olsun valla tebrik ederim...Ama işte malesef ki kızlarımızın gözün de bu tür kişiler daha kıymetli..

0|0
    0|0
  • Şu bide orasını burasını sıkıp kızarıp poz verıp fotoğraf paylasanlar var ya inek bokuna batıracaksın onları

0|1
    0|0
  • benimde siks packım var ne olmus :S

0|0
    0|0
  • O ne be ya ben bişi anlamadım

0|0
    0|1
  • Adamlık önemli..

0|0
    0|0
  • lisans mezunu bir tekniker olmama rağmen, işsiz kaldığım bir dönemde ona söz verdiğim telefonu almak için aylarca tipide soğukta dandik bir reklam firmasında tabela montajı yaptım, para artırmak için kışın bütün o soğuğuna rağmen minibüs parası vermemek için her gün 3 km yolu yürüyerek gittim, öğle yemeklerinde millet kebaplar söylerken ben 2tl lik tavuk dönerle idare ettim. Sonuç ne mi oldu; aradan geçen 3 ayın sonunda verdiği sözleri tutmayan bir adam olduğum için işin özü ''adam'' olmadığım için terk edildim. Şimdi sormak istiyorum, param olsa adam yerine koyulur muydum?

özellikle gizli cevapladım, ''yaptıklarını anlatan adam değildir'' demesinler diye. Sadece bilinsin istedim, karşındaki kıymet bilmedikten sonra ağzınla kuş tutsan işe yaramaz.

0|0
    0|0
  • aferin kız takdir ettim seni..bir akıllı kız çıkıpta böyle demedi...valla karşında olsam alnından öpem...

0|1
    0|0
    • Ver ben de elini öpeyim kardeş...Herkes birbirini öpüyor:d

• bak cevabında söyledin ne dedin bana kardeş...bende kardeş gibi öpüyorum onu...senin için fesatsa ben yapayım

Kızlar Ne Diyor 1

• Adamlıkta gerekiyor tabi ki kasta gerek :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...