Kızla konuşma sorunsalı...

Arkadaşlar 8.sınıftayken bizim sınıfta bir kız vardı benim önümde oturuyordu.hiç konusmuslugumuz yoktu (fazlasıyla yoktu merhaba-merhaba) okulun son gunu yanına gitmiştim bir arkadaşın numarasını sordum oda ne yapacaksın dedi bende dedim işte buluscaz filan sms yaptırdık oyun oynıcaz online ordan konusuruz dedim.verdi istersen benlede konusursun dedi.Bende tamam dedi yazın kızla baya konustuk lise ye geçtiğinde başlarda yine konusuyorduk ama zaman geçtikçe mesaj atmamaya başladı 1-2 sene geçti arada ben mesaj atarsam cevap veriyor bazen hiç takmıyo kızlada konusurken hoşlanmaya başlamıştım kıza açılsammı bıraksammı

Güncellemeler:
dogru düzgün bir bu kızla konusuyodum artık oda yok dogru düzgün kimse kalmadı napacaz ya yardım edin

0|0
2|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Kızlar hep erkeklerin açılmasını bekler genelde ama açılırsan da sorun çıkarsa sorumlu olmak istemem öneri sadece sonuçta ilk konuşalım diyen oymuş iyi şanslar arkadaşım herşey gönlünce olsun :)

0|0
    0|0
    • kıza nasıl açılcam sorun o daha önce kızlarla dogru duzgun konusmadım arkadaş çevrem olmadıgından bilmiyorum açılmayı

• Acilabilirsin bir şey kaybetmezsin. Reddedersede aklından silmiş olursun en basiti.

0|0
    0|0
    • 1sene önce senı seviyorum demiştim.cevap vermemişti aradan.4-5 gün geçtikten sonra selam tatlım diye mesaj atmıstı oyle devam etmıstı

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...