Yüzünüze söylendiğinde tek alındığınız yönünüz nedir?

mesela benim cildim hakkında birşey söyleseler bozuluyorum kafaya takıyorum çünkü sivilce izlerim var.sizinde varmı boyu ,kilosu,saçı vs.kendinize kompleks edindiğiniz yönünüz varmı

Güncellemeler:
eminim herkesin bir eksik olduğunu düşündüğü yönü vardır

0|0
20|6

En İyi Kız Görüşü

• boy yaa .boya çok takıntım var laf edildiğinde çok sinirleniyorum

2|0
    0|0
    • boyun kaç

• aslında bu boylar normal fakat her konuda insanın çevresi çok önemli .etrafımda hep uzun insanlar olduğu için e birazda boyumdan bahsediyolar doğal olarak etkileniyorum .senin çevrende senin boyunda olanlar olur o zman bu konu aklına bile gelmez emin ol .çok takma kafanı sende ..

• sanırım haklısın benim çevremdede bu boyda olan çok var hatta daha kısaları var gördükçe şükrediyorum sende haklısın tabi

Erkekler Ne Diyor 6

• Sessiz ve sakin bir yapım vardır. Bunun pasif ve aciz olarak algılanmasından ve ima edilmesinden nefret ederim :)

0|0
    0|0
    • Aslında bu bir kompleks değil bu huyumu severim. Yanlış anlaşılmaktan rahatsız oluyorum :)

• ben 20 yaşındayım 180 boyundayım 100 kg yim herkez ayı şiman diyor ama ben kendimi seviyorum geğer kişinin kişiliği sağlamsa kimse bunu bozamaz sen bunu kafa takma arkadaşım rahat ol

1|0
    0|0
    • boyun çok güzel zayıf olsaydın manken olurdun valla

• ya öylede en azından ağacın arkasından yada başka bir yere gizlenerek ateş etseler neyse açıktan ateş ediyolar hiç vurulmuyolar neyse sonuçta film demi

• dış görünüşüm hakkında kim nederse desin umrumda olmaz...gelip geçici zaten yakısıklıyım söyleyim böyleyim diyen biri olmadım olamamda :) .hakaret derecesine gelmediği sürece problem olmaz...

1|0
    0|0
  • Hakaret etmesinler sorun yok.

0|0
    0|0
  • sana tavsiyem birkaçtane güzel toka alkendine ve sadece kafana bunları tak,sevmiyorsan toka da takma

0|0
    0|0
  • kel demesinler birde şişko :(

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 19

• saçıma laf etmesinler bu renk yakışmış veya yakışmamış diye ben seviyorum yapıyorum kimene ayar olurum

1|0
    0|0
  • takmıyorum hiç bir şeye gülüp geçiyorum.

1|0
    0|0
  • Gözlüğüm var onu sevmiyorum ben :( ama kimsede söylemiyo zaten gözlüğümle ilgili bişi olgun bir çevrem var.

1|0
    0|0
  • 1.63 boyum 53 kiloyum arkadaslarım kilo almışsın deyıp duruyor alsam da versem de anlamış degılım mutlu oluyorlar heralde. cok degıl de bazen taktıgım oluyor

1|0
    0|0
    • bende 1.62 boy 68 kilodayım ama orantılıyım o yüzden hiç belli değil kilon diyolar sorunum yok valla orantısız kilolu olmaktan daha iyidir

• eğer sevdiğim bir insan birşey derse alınmam çünkü benim iyiliğim için söylediğini bilirim sevmediğim tanımadığım biri derse de hiç oralı bile olmam. bu yüzden takmamaya çalış herşeyden önemli olan sensin onlar en fazla konuşurlar öyle boş boş. kompleks yapma hiçbirseyi

1|0
    0|0
  • Eksik yönüm tabiki var sevgilim sürekli bunları söylediği için alıştım bozulmuyorum artık :)

Burnu kaf dağında olanlar sürekli eleştirecek bir şeyler bulur zaten kulak asmamak gerek.

0|0
    0|0
  • Kusurumda allah vergisi güzelliğimde allah vergisi valla kimsenin benim oran kötü buran kötü demesi beni üzmüyor sonucta herkeste vardır bir kusur. kusurumdan da utanmam, biri birşşey söylediği zaman üzülmem.

0|0
    0|0
  • kaşlarım hakkın diyolar :S kalınmış herkese göre bana göre değil tabi. takıyorum kafaya ama aldırmakta istemiyorum..

0|0
    0|0
  • her onu unut dediklerinde bir dgil bin defa ölüyorum :((((

1|0
    0|0
  • kompleksım yok ama ayak numaram ıçın bırı bısey konussa ayakkabımı cıkarıp kafasına atarım o derece sınırlenıyorum.cunku zaten ben bılıyorum kaç numara oldugunu zekasız upuzun boya 36 gıycek degılım bak yıne sınırlendım

0|0
    0|0
  • bugün pasta yerken kardeşim "dombul capon" dedi, alındım mı alınmadım mı bnde anlamadm

0|1
    0|0
  • Benlerim var benim. Dalga geçilince üzülüyorum :(

1|0
    0|0
  • Matematik soruları :(

0|0
    0|0
  • Eksiklikte var fazlalıkta. Ama hiç alınmam, bozulmam.

0|0
    0|0
  • Fiziksel bir özelliğim.

0|0
    0|0
  • çirkin demeleri çok gücüme gidiyor

0|0
    0|0
    • peki kendinizi çirkin görüyormusunuz

• boyuma laf etmesinler. :(

0|0
    0|0