Aptallık edipte gurursuzluğun en dibine vurduysan eğer telafi etmenin gururunu geri kazanmanın bir yolu var mı

gururu geri kazanmanın ve uğruna gururunu kaybettiğin o kişiye güçlü görünmenin bir yolunu arıyorum

0|0
5|3

En İyi Kız Görüşü

• Ben de senin gibiyim kaybolan gururumu,özgüvenimi kazanmaya çalışıyorum.Ben son olaydan sonra bıraktım umrumda değil gibi hat da kaç kere karşılaştık yanyanaydık yanından geçerken ellerim cebimde yüzüne bakmadan geçtim yanından yani yolda nasıl yürüyorsam onun yanından da öyle geçtim umrumda değil gibi yüzüne bakmadan yere bakarak öyle yap görmemezlikten gel onu ben şu an o yokmuş olmamış gibi davranmaya çalışıyorum ha bittimi tamamen hayır acım da geçmedi arada canım hala çok yanıyor yaptıkları aklıma geliyor ve gitgide soğuyorum ondan..Sen de yap aynısını ve değmiyormuş bunu geç de olsa anladım çoook ezdirdim kendimi ama şimdi akıllandım yani sevgim nefrete dönüştü sanırım artık ona duygusal değil mantıkla bakıyorum...

0|2
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Birini sevmek emek vermek bazı şeyleri siğneye çekmek gurursuzluk değil gurursuzluk bu ilgi sevgi ve alakaya karşı ya deymeyen ya olgunlaşmamış ya da kendini ilgi gördüğü için bişey sanan biri olabilir seven şimdiye dek çoktan işi ciddiyete bağlar isteme nişan ve tanıma faslı bitince evlenir aksi süre kaybı.

Normal davranmak yeni nasiplere kapı açıp merakla beklemek seviyeni yenisine karşı doznda korumak tanıdıkça gördükçe niyet kişilik ilgi ve alakasını ona göre davran.

0|0
    0|0
  • fazla gurur diye bir söz söylemiş büyüklerimiz

0|0
    0|0
  • Pot kirmissin bir defa telafi etsen ne olur ?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• bugüne dek ona karşı ne yaptıysan yaptın bundan böyle hiç birşey yapmayarak kazanabilirsin. yani sessiz kal arama sorma ilgilenme yokmuş gibi davran görürsen tanımıyormuş gibi yap konuşma muhatap olma hayatının süper olduğu izlenimini ver. yani öyle birini daha önce hiç tanımamışsın pozları vermelisin. böyle kazanbilirsin gururunu.

0|0
    0|0
  • Eğer sana ağır gelen bir şeyi yaptıysa ve sende gurursuz gibi davrandıysan aynı davranışı tekrar yapmasını bekle ve ona anladık ama bu kadar da gurursuz değilim de ve hayatından çık. Sonra kendi koşar peşinden

0|0
    0|0
  • Hicbisey olmamıs gibi davran

0|0
    0|0
  • gurursuzluktan kasıt ne dır?

0|1
    0|0
Yükleniyor...