Kapat

Kötü insanlar mutlumudur?

Kötü insanlar kötülük yaptıklarının farkındalar mı? yoksa elllerinde mi değil. Kötülük yaptığının farkında olanlar dünyada yaptıklarından dolayı mutlular mı çok merak ediyorum.

Not: kötü insanlar varsa aramızda onların cevaplamasını bilhassa istiyorum.

0|0
2|13

En İyi Erkek Görüşü

• Kötülüğün verdiği haz bambaşkadır, o kötüler nefislerine yenik düşüp zulmü seçmişlerdir, yasak olanı tercih etmişlerdir ve yasaklar konsunda her imsanın bir zaafı vardır, yasakları çiğnemek eğlenceli gelir bir insanlara

0|0
    0|0
    • yasakları delerek köütülük yapmak değil ki sadece, başkasının hakkını emeğini çalmak örnek işyerinde başkasının yaptığı işi patronlara müdüre kendi yapıyormuş gibi anlatmak, insanları müdüre patrona kötülemek onların emeğiyle oynamak yükselmesine mani olmak, iftira atmak bencillik yapmak vs . daha çok kötü davranışlar var.

• evet anlıyorum, çıkarcılık, düzenbazlık, dolandırıcılık vs, vs. bütün bunlar bunları alışkanlık haline getirn kişiyi mutlu ediyor evet

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 12

• Kendime hariç yaptığım herşeyin farkındaydım. Asıl farkına varılması gerekeni anladığımda istemedim ilk başta seviyodum böyle olmayı çünkü kazanıyodum. Ama insan ne yaparsa yapsın benliğinden kopamaz. Dua etmeye başladım günlerce. Saatlerce iki elimin arasına aldım kafamı tek bişeye odaklandım bu ben değilim Allahım beni bana ver diye. İçimdeki bu düşüncesizliği al diye.

1|0
    0|0
    • düzebildin mi peki? kötülükleri bilerek isteyerek mi yapıyordun

• Vallahi anlamadım birşey.

• :) Boşver olmada deneme bile

• kimse kendine kötü demez :)

zaten yaptıklarının farkında olduklarından gayet de mutlulardır..

1|0
    0|0
  • kıme gore kotu neye gore kotu..kotuluk bır kavramdır.ve bu kavramda gorecelıdır.zamana mekana ve kısıye gore degıskendır.ben mutluyum demek kı kotu degılım

1|0
    0|0
    • topluma insanlara kötü davrananlar, hırsızlık yapanlar, sapıklar, tecavüzcüler, hayvanlara eziyet yapanlar, çevreyi kirletenler, savaş çıkaranlar, çoğu politikacılar kötüdür bence

• bu onların için oyuncak olmuş artık meslek gibi bişey

birisiyle dalga gecen küfür eden ona buna sataşan kendini bişeymiş gibi zanneder...ama değil işte

hani agurbaşlıya hani sert erkek ya kızlar sert erkelerden hoşlanırya beni sahiplensin derler ya ondan

onlarda dalga gecmekle küfür etmekle mutludurlar. öyle mutlu ve haz alırlar ama şunu bir denermisin rica ediyorum eger öyle birisi varsa sende o ne diyorsa sende de bak nasıl alınıyor nasıl köpürüyor. nasıl dahada asileşiyor neden ona yapılan kötülüğe tahammul edemiyor da ondan demek istediğim şu onlarında mutluluğu kötü davranışlar dırrr...

0|0
    0|0
  • Valla ben cok mutluyumda hatunlar pek mutlu sayilmaz:))) vicdan falan olmayinca kolay oluyo aninda yol verip yapmak:))tek kotulugumde bu sanirim:)

0|0
    1|0
  • Evet mutluyum.

''kötülük yaptı erman hani bir kere bile durduramadınız''

ayrıca benim kötülüğüm ruhsal ve kendimedir.

0|0
    0|0
  • bunu düşündüklerini sanmıyorum

0|0
    0|0
  • kötlük bir hastalık bence, kurtulunması gereken

0|0
    0|0
  • Mutluymuş gibi davranırlar.

0|0
    0|0
  • son derece mutludurlar çünkü onların yaptıkları her zaman için en doğrusudur:)

0|0
    0|0
  • Bence evet neden bilmiyorum ama dünya tersine dönüyor

0|0
    0|0
  • öyle insanları bir masaya bağlayıp saatlerce işkence yapıp neden böyle olduklarını itiraf etmelerini ve bu durumu kabullenmelerini egolarını öldürmelerini istiyorum

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Kötü olan insanlar genellikle bencil insanlardır. Derler ya hani umursamazsan mutlu olursun diye onlar da bunun kanıtı. Çok fazla insan beceremiyor bunu. Ve bence umursamamayı becerenler de mutlu oluyorlar.

1|0
    0|0
  • Tabikide kötü insan mutludur mutlu olmasa çok saçma olurdu..

0|0
    0|0
Yükleniyor...