Kaç yaşında olursanız olun uyuyunca geçecekmiş gibi gelen ama uyuyunca geçmeyen şeyler nelerdir?

alkolün,hapın,sigaranın,kristalin,taşın etkisi,baş ağrısı,diş ağrısı,başa çıkılmayan kontrolsüz libido artışı,açlık,uykusuzluk,hastalık,mutluluk ve benim aklıma gelmeyen niceleri uyuyup uyanınca geçiyor.Ama bazı meseleler var yatsan kalksan,yatsan kalksan,yatsan kalksan hep olduğu yerdeler.not:o şarkıya uyuz oluyorum.bazen geçermiş gibi olsa da canına yandığım şarkılar önüne getirip,popo loblarını sağa ve sola aralamak sureti ile "laaak"diye itinalı bir şekilde montajı tamamlıyor.benden bu kadar...uyuyunca geçmeyen sizlerin heybesinde neler var?

0|0
10|3

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 9

• İnsomnia

0|0
    0|0
  • uykuyu severim anlıkda olsa unutuyor

0|0
    0|0
  • Son uykuya daldığında, bir daha uyanamamak.

0|0
    0|0
  • aşk acısı

0|0
    0|0
  • kalp ağrısı beya.

0|0
    0|0
  • keskelerim ! ve pismanliklarim !

0|0
    0|0
  • Mutsuzluk.

0|0
    0|0
  • Bence hayatta en zor baş edilen duygu üzüntüdür. Kolay kolay geçmez.

0|0
    0|0
  • Hayaller ve umutlar yıkılmışsa

Hayat allak bullak olmuşsa

kolay değişmiyor

uyutmuyor

Zaman gerek..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• 5* verdim yavaştan kaçıyım ben

0|1
    0|0
  • O zaman bendeki sıkıntı büyük hiç bir şey uyuyunca geçmiyor sabah hala aynı kafa devam ediyor

0|0
    0|0
  • yatacaz kalkacaz yatacaz kalkacaz yatacaz kalkacaz yatacaz kalkacaz yatacaz kalkacaz yatacaz kalkacaz yatacaz kalkacaz yatacaz kalkacaz yatacaz kalkacaz yatacaz kalkacaz yatacaz kalkacaz yatacaz kalkacaz yatacaz kalkacaz yatacaz kalkacaz yatacaz kalkacaz yatacaz kalkacaz yatacaz kalkacaz yatacaz kalkacaz

hoooooop ordayım

0|0
    0|0
Yükleniyor...