Üniversitelerde yaş ortalaması genelde kaç olur ?

Şu an 2.senem hedefim yuksek eger tutturamazsam 3.seneyi de deneyeceğim. fakat yaş olarak sıkıntı var. diyorum ki benden 3 4 yaş küçüklerle aynı sınıfta olacağım. durum böyle mi tam olarak yoksa benimle yaşıt ve benden büyükler de olacak mı

0|0
4|6

En İyi Erkek Görüşü

• 35-40' ları da göreceksin.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• ona çok takılma, okumanın yaşı olmaz :) benim zamanımda 35-40 yaşlarında abiler vardı :) (o zamanlar tabi) senin yaşlarında da olacak tabii ama aşağısı çok ağırlıklı..

0|0
    0|0
  • Yaş hiç problem değil uni de hele birde küçük gosteriyorsan hiç problem yok ben alttan aldığım derslere giriyorum küçücük çocukların arasına hicde bişey olmuyor

0|0
    0|0
  • Benim sınıfımda benden 4 yaş küçükler var. Girdiğim sene 94 lulerin senesiydi. Ben 90lıyım. 86, 88 var :D yani hiçbir sıkıntı olmuyor rahat ol.

0|0
    0|0
  • okumanın yaşı yok

0|0
    0|0
  • 95 linin biri hocaya yazılıları ne zaman okuyacaksınız demişti hala unutamadım :D :D o zaman anladım yaş önemliymiş :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Eğer hedefin varsa ( büyükte olsa küçükte olsa ) geri kalan hiçbirşeyi önemseme bence, çünkü kaybettiğin aslında göründüğü gibi 1- 2 sene değil belki tüm hayatın bile olabilir, bütün hayatın boyunca sevmediğin, giderken lanet okuduğun bir işe sahip olmakda var işin ucunda..

Yaş konusunu da es geç, hiç takılma, bizim sınıfta koca koca adamlar bile vardı, derse geç kalırlardı, onlar içeri girerken hoca fırçalardı bunları, koca koca adamlar başını önüne eğmiş geçerken iyi almışızdır ahlarını, iyi bir gülerdik haliyle, hiç kafana takılmasın yani :)

0|0
    0|0
  • hazırlık okursan tek tük görürsün seninle yaşıt olanları,değişiyor aslında.fakültede kendin gibi kişilere daha çok rastlarsın.

0|0
    0|0
  • 35 yaşında insanlar var öyle şeyler düşünme her yaştan grup var sonuçta herkes ilk seferde girmiyor , başarılar.

0|0
    0|0
  • mutlaka olur

0|0
    0|0
Yükleniyor...