Bruno Alvesin formsuzluğu neden sizce?

İlk geldiği günler özellikle ligin başında süper kupa maçında galatasaraya karşı müthiş oynamıştı fenerbahçenin en iyi transferi olduğunu hatta avrupada her takımda oynayabileceğini söylemiştim ama son maçlarda özellikle son 2 maçta çok bariz bir defans oyuncusundan beklenmeyecek hatalar yapıyor.Sizce niye formu düştü yaşından dolayı vücut kaldırmıyormu bu tempoyu?

0|0
2|6

En İyi Kız Görüşü

• son 3 maçtır böyle ama hep öyle değil :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Nasıl zaman zaman Drogba kötü oynuyor Alves'te de aynı durum vardır sakatlıklar oyuncularınızın moralini bozmuştur

0|0
    0|0
    • ben galatasaraylıyım :D başta söyleseydim fenerli kardeşlerimiz böyle objektif yorumlar yapmazlardı :D

• Haklısın:)

Erkekler Ne Diyor 6

• alvesin suçu yok iyi bir oyuncu ama hem yaşı var hemde oynadığı takımlara dikkat edersek eninde sonunda yedek kulübesine çekiliyordu 2 yıl oynasa 3. yıl yedek oluyordu ayrıca klasik ersun yanal takımının oyuncusu olmasıda üstüne cabası ligin ilk yarısı iyi oynar 2. yarısı düşüş

0|0
    0|0
  • Her Futbolcu ata Yapar Heleki Savunmacı ve Kaleciyse Hayli Hayli Yapar

Ben Bruno Alves'in Performansında Düşüş Görmüyorum. Yabancı Tartışmasız En İyi Savunma Bruno Alves

0|0
    0|0
  • fenerbahçeye hızlı stoper lazım alves fizik dayanıklılık iyi ama yavas galatasaray karsısındada drogbayı tutacak kişi zaten :D

0|0
    0|0
  • aynen kardeşim ilk başlarda süper oynyyordu şimdi bozuldu , 1-2 maç dinlenmeli . Kendine gelir .

0|0
    0|0
  • dengesiz ya vücudu da çok hantal bazen istediklerini sırf o yüzden yapamıyor

0|0
    0|0
  • vucut yorgunlugu vardır kendine gelir

0|0
    0|0
Yükleniyor...