Kapat

Bayanlar çantanız sizi anlatıyormu ?

Tek askılı postacı çantası: Bu modeli özgür ruhlu kadınlar taşıyor. Ama dünyayı değiştirmek isteyen bu isyankar kadın, tek omzuna nasıl bir yük bindiriyor farkında değil.

Zımbalı çanta: Moda tutkunu hatta moda kurbanı olan kadının elinde zımbalı bir çanta görebilirsiniz. Bugünün ‘rocker’ı olan bu kadın yarın neye benzeyecek, merak konusu!

Chanel çanta: Mükemmel görüntü peşindeki Chanel kadını, aslında sıkıcı da gelebilir. Kimi zaman kalıpların dışına çıkmalı ve o mükemmel görüntüden sıyrılmalı. O zaman eğlenceli bile olabilir.

Logolu seyahat çantası: “Çok çalıştık, çok kazandık” halini kanıtlamaya ihtiyacı olan bu kadın, logolu seyahat çanta takımıyla komik duruma düşebilir. Takım aile yadigarıysa durum başka tabii…

Sahte tasarımcı çantası: Önce kendini kandıran kadınların çantası. Ama en azından zevk sahibiler.

Doldurulmuş çanta: İçi tıka basa doldurulmuş bir çantanın sahibi için “Tembel ve pasaklı” demek ağır olmaz sanırım.

Spor çantası: “Gencim, güzelim, kendime dikkat ederim.” İşte günümüzün ideal kadını. O çanta bu çanta peşinde koşmaktansa, spor çantasıyla her yerden alınabiliyor. Ne de olsa rotası spor salonu.

• Ehh söyle böyle
    A seç
  • Yok yaaa ne alaka
    B seç
  • Pehh doğru tespit
    C seç
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
12|0

En İyi Kız Görüşü

• ya iki dalim uzerine takarim arkaya ya da yandan kullanirim :) buna yorum ne ? :)

1|1
    0|0
    • amin cümlemizi .sen nerlisin ?

• onemli degil hosca kal ;)

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 11

• Yeri geldiğinde hanım hanımcık yeri geldiğinde asi geldiğind işte spor vs. karmaşık takılıyorum gösteriş için değil kendime yakıştırdığım için çanta kullanırım hatta bugün yeni bir çanta aldım :)

0|1
    0|0
  • Ehh söyle böyle

0|1
    0|0
  • pekii bu çanta modellerinin her birinden kullanıyorsak ne oluyoruz bu durum da :/

0|1
    0|0
  • kullandığım 2 tip çanta var postacı çantası ve spor çanta çakma dan nefret ettiğim kadar hiç birşeyden nefret etmem chanel zaten tarzım değil ama lacoste olacak ve tomy hilfiger :) gerisi hikaye

0|1
    0|0
  • ben çanta takmayı pek sevmem ya benim halim ne olcak :DD

1|1
    0|0
  • Ben hepsiyim o.O

0|1
    0|0
  • Sırt çantası takıyorum halen. Sevmiyorum kola asılan çantaları.

0|1
    0|0
  • çenıl menıl bilmem, sırt çantalarımı çok seviyorum

1|0
    0|0
  • C: Pehh doğru tespit

0|1
    0|0
  • ahaahh beni bilmem ama birincisi annem vallahi de annem billahi de annem:D

0|1
    0|0
  • Chanel haric hepsinden kullanıyorum.