Karşınızdaki kız çok güzel olmasa da diger özellikleri iyi diye evlenir misiniz yoksa tip çok mu önemlidir?

karşınızdaki kız çok güzel olmasada diger özellikleri iyi diye evlenir misiniz yoksa tip çok mu önemlidir ?

0|0
0|14

En İyi Erkek Görüşü

• şimdi çok vurucu bi laf söylemek isterdim ama...

herkes tipe bakıyor artık.. yok tip önemli değil karakter falan yani klavyenin yalancısıyız..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• sadaket sevgi ve saygı en önemlileri bu aradıklarımın, güzellik görecelidir kendi dengim olmasını isterim. ben brad pit değilim onunda angelina jolie olmasına gerek yok. kendim kadar yanıma yakışacak kadar olsun yeter.

0|1
    0|0
  • kimse tip olarak çok kötü değildir kendine baksın yeter canını sıkma bu konuda:) düşünceleri daha önemli yoksa o ilişkinin devamı gelmez

0|0
    0|0
  • Tip hiç önemli değil...Görüntü sadece ilk anda dikkat çekmek içindir...sonradan çooook arkalarda kalıyor. hele konu evlilik ise... :-)

0|0
    0|0
  • büyük konuşmak gibi olmasın ama evlenmem cünki bir ömür gecireceksin eve gitmek ve hertürlü heycanı paylaşabilecegim eglenceli bir bayn olmasını isterim

0|0
    0|0
  • bir kadındı yada insanda diyim sevmek için bir süürü özellik vardır güzellik göze hitap eder ama davranıslar mimikler vsvsvs bir sürü işte sırf tibi için bir kadınla evlenmem ama cok cirkin bir kadınlada evlenmem :P

0|0
    0|0
  • Karşımdaki kişinin manken gibi olmasını istemem, normal olsun, düşünceleri ve kültürü olsun yeter. :)

0|0
    0|0
  • evlenirim ama tam tersi olursa yüzüne bile bakmam o kadarını söyleyeyim

1|0
    0|0
  • Aşık olduktan sonra 2 side önemsiz .

1|0
    0|0
  • tip az önemlidir..beni sevmesi çok önemlidir..sadakati en önemlisidir..

0|0
    0|0
  • evlilik düşünmüyorum :(

0|0
    0|0
  • tipi önemlidir benim için. ne o güvenmiyormusun yoksa görüntüne

0|0
    0|0
  • Asıl önemli olan diğer özellikleri.

0|0
    0|0
  • gönlü > kişilik > biraz da görüntü