Galatasaray taraftarlarını nasıl bilirsiniz size göre nasıllardır?

çok atarlı sinirli olmaları normalmi şakadanda anlamazlar neden çok alıngan tipler

0|0
4|10

En İyi Erkek Görüşü

• İyi Gün Taraftarları :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• bizde sizi aynen öyle biliyoruz

1|3
    0|0
  • Başarılarımız ortada taraftarlığımız da ortada biz varken rakip takımların ağzını açmasına gerek yok bizden üstün bir tarafları yok çünkü atarlı olmamız gayet normal

0|0
    0|0
  • çok atarlılar fenerlilerdir. bizse genelde dünyada en ateşli taraftar olarak biliniriz :D

0|0
    0|0
  • aynen hepsi sinirli hemen saldırıyorlar :)

0|0
    1|4

Erkekler Ne Diyor 9

• Baba Adamlardır.

0|3
    0|0
  • Kişisine göre değişir saçma bir soru. Ama trübün olarak soruyosan süperler :)

0|0
    0|0
  • İyi biliriz helal olsun hakkımız

0|3
    0|0
  • Dünyada milyonlarca insan varken ve her insan kendine özel ve farklı olduğuna göre böyle bir soruyu sormak ne kadar aptalca bir düşün bakalım. Kaç yaşındasınız gerçekten merak ediyorum. Akıl ve düşünce yaşı olarak.

0|1
    0|0
  • Bunu bir fenerli olarak söylüyorum: sıcakkanlılar :))

0|2
    1|1
  • Galatasaray taraftarı sadece Türkiyenin değil avrupanın da sayılı taraftar grupları içinde

0|0
    0|0
    • ben link gondersem yaptıkları bitmez dostum bunlar bence ultraslanın yaptıklarının yanında hiç kalır.

• o taraftar iyi günde yanında olur takımın takım kötü gitti zaman alisamiyende kendi oyuncularına küfür ediyorlardı.

0|0
    0|1
  • Alıngan tipler senin cevrendekiler bence En azından bir cumhuriyet kurma peşinde değiliz :)

0|0
    0|0
  • çirkef değiliz ama

0|1
    0|0
Yükleniyor...