Sevdiğim kız tarafından ekildim.Kızın amacı ne?

Yakın arkadaşım olan bir kızdan hoşlanıyorum.13 Şubat günü beraber kızla gezdik.O gün kızla 14'ün de sinemaya gitmek konusunda sözleşmiştik fakat dün arkadaşım ile takılcam haberleşiriz dedi.Bende birşey demedim.Şimdi ise konuşmuyorum.Kendimi geri çektim.Sizce ne yapmaya çalışıyor?Sadece benimle vakit geçirmeyi mi seviyor?

0|0
2|6

En İyi Erkek Görüşü

• boynuzlamıs seni...

0|0
    1|0
    • En başta bende öyle düşündüm fakat kız arkadaşıyla takıldığını kendim gördüm.

• Sende haklısın kardeş.Değer vermeyeceksin.Değer verince bir tarafları kalkıyor.Bu saatten sonra gelse de benim işim olmaz zaten

• aynen öyle ...Eğer kafanda bir kişiye fazla değer vermesen daha az acı cekersin ayrıldığında vs ne kız senin verdiğin değerden yararlanıp üstüne cıkmaya calısır nede sen ona verdiğin değerden sonra bu kadar acı cekersin ayrıca aşk insanları uyutmak için kullanılan ilişkileri ikilileştiren kapitalist rejimlerin iktidarlarının toplumu uyutmasını sağlıyan bir araçtırda ...

Kızlar Ne Diyor 2

• Senin yerinde olsaydım o kızı arayıp , ''Bende diğer kız arkadaşımın yanına giderim sıkıntı mı , hoşçakal ! '' diyip yüzüne kapar ölene kadar da konuşmazdım biri beni ekicek ve sana durumu açıklamicak , ooo...

0|0
    0|0
  • bence bu kız 13.ünden sonra kız arkadaslarıyla konustu. onlar da dedi ki "manyak mısın kızım, yarın da bunla takılırsan cocuga umut verirsin iyice" dediler. sonra bu kız da seni ekmeye karar verdi

0|0
    0|0
    • Böyle de olabilir.Ama bu saatten sonra gelirse de zor artık.Güvenimi sarstı.

Erkekler Ne Diyor 5

• Aynen.Size İstediğiniz Gözle Bakmıyor.

0|0
    0|0
  • Fazla yüz veriyosunuz.gel dedin mi gelmesi lazım.

oyuncak olma

0|0
    0|0
  • yapmak gerekeni yapmamışsın

0|0
    0|0
    • Ne yapmak lazımdı?

• erkek ve kadın bir odada oldunu düşün ateş barut çakmağa çak kıvılcım çıkarsa ateş yanar

• arkadaş gibi takılmaya devam edersen arkadaş olursun belli etmelisin düşüncelerini

0|0
    0|0
  • Seni yeterince çekici bulmuyor olabilir.

0|0
    0|0
Yükleniyor...