Ölüme en çok yaklaştığınız anı anlatır mısınız ?

Benim ölüme en çok yaklaştığım an tren raylarının üzerinde yürüdüğüm andı. Trenin arkamdan geldiğini farketmedim. O kadar ses çıkarmasına rağmen sanki arkamda değilmiş gibi hissediyordum. Son anda kendimi kurtardım. Ama nedense o olay beni etkilemedi. Hiçbirşey olmamış gibi yoluma devam ettim.

0|0
1|6

En İyi Erkek Görüşü

• Kulaklıkla yürürüm ben son ses müzikle karşıdan karşıya geçiyodumm baktım herkes bana bakıyo kulaklığı bir çıkardım araba frenlemiş adam kornadan elini çekmiyo :D

0|0
    0|0
    • İşte ben o yüzden kulaklıkla yolda yürümüyorum :D

• Boynunda asılı duracak :D

• Hep öyle olmazki :)) , küçük kulaklığı büküyom cebime koyuyom ama o asılı kalırsa garip olur :D

Kızlar Ne Diyor 1

• Boğulma tehlikesi geçirdim küçükken.

0|0
    0|0
    • Sen de derin havuzda yüzmeye mi çalıştın. Ben de küçükken öyle bir hata yaptım. yüzerim dedim ama yüzemedim :D

• Kenarında yürüyordum bir anlık dalgınlıkla düştüm.

Erkekler Ne Diyor 5

• yolda o kadar düşünceli yürüyorum ki bazan caddeye indiğimi bile fark etmiyorum ama Allaha çok şükür ki birşey olmadı bugüne kadar

0|0
    0|0
    • Aynen ben de öyleyim ya . ama cadde'ye geldiğimi farketmiyecek kadar değil :D

• :) Allaha çok şükür ki yaşıyoruz verende o alanda o nedir sanki bizden gidecek değil mi?

• 3 sene önce bıçaklandım, kaçarken trafik kazası geçirdik 4 kere takla attık. Yanımda ki arkadaşım vurulmuştu kazadan önce vefat etmiş.

0|0
    0|0
  • Motorsikletle kazadan kil payi kurtardigim andi. Aslinda kaza oldu ama salise farki ile kazacik oldu.

0|0
    0|0
  • Araba kazasıydı,arabayla direğe girdik alnım açıldı gözümün 1milim üstü çizildi yoksa kör olacaktım.

0|0
    0|0
  • Tam yoldan karşıya geçtim bir ses kafamı çevirdim araba kayarak ağaca girdi 30-45 sn ile kurtardım paçayı...

0|0
    0|0
Yükleniyor...