Kızlar Sorum Size Lütfen Yardımcı Olun

Facebook'ta fotoğraflarına baktığımda etkilendiğim bir kız oldu. Arkadaş olarak ekledim. Direk "Selam" yazmak yanlış olur diye uygun zamanı bekledim. Sonra duvarına "çok mutsuz" olduğunu yazmıştı. Anladığım kadarıyla onu sinirlendirecek, üzecek bir olay olmuştu. Ask.FM'ine felan baktığımda da bunu anlamıştım. Kendisine mesaj attım. "Tanımadığın birine derdini paylaşmak ister misin ? İnsanın mutsuz olduğu anlarda derdini anlatacak birileri olmalı, bu ben olmak isterim" dedim. Ondan sonra sohbet etmeye başladık. Kanım gitgide kıza ısınmaya başladı. Hayatımda ilk kez bir kızla mesajlaşıyordum diyebilirim. Elimden geldiğince bir konuda uzun süre konuşmak yerine sürekli konuyu değiştirerek sohbetin dahada uzamasını ve onu sıkmamasını sağlıyordum. Bu böyle 1-2 gün gitti. Bana mesaj atmıyor ve ama ben ona atıyor ve sohbet etmeye çalışıyorum. Çok sıcakkanlı ve samimi bir kız. Ancak ben bu kızı gerçek hayatta tanımak, arkadaşlık kurmak, samimiyetimizi arttırmak istiyorum. Ama bunu yapabilmem için ilk mesajı bana atacak kadar bana değer vermeli. Çünkü nerede takıldığını, nerede olduğunu, telefon numarasını vs. bilmiyorum. Ama her geçen saniyede ona dahada çok bağlanır oldum. Hislerim bir anda değişti. Kızlar size sorum şu. Ben ne yapmalıyım ? Ben mesaj atmazsam o atmıyor. Attığım zamanda geç cevap veriyor bazen. Ben ne yapayımda, bu kız bana değer versin, ilk mesajı o atsın.

Face'den, şurdan, buradan olmaz demeyin arkadaşlar. Tamam belki harbiden olmaz ama gerçek hayatta onu biryerde görebilecek zamanı denk getirmem inanın çok zor. Çalışan biriyim ve hafta sonları izinliyim. Hangi semtte yaşadığını biliyorum, ama nerelerde takıldığını, ne zaman takıldığını bilemiyorum.

Güncellemeler:
Lütfen arkadaşlar yardım edin.

0|0
3|1

En İyi Kız Görüşü

• bir konuşmanın sonunda yarın mesaj atarsın de

0|0
    0|0
    • Adamın dibisin sen ya...

Nasıl aklıma gelmedi ya bu ? Çok teşekkür ederim.

Eğer bunu yazarsam ve yarın mesaj atarsa değer veriyor demektir. =) İnşallah...

• rica ederim bekliyorum :D

Kızlar Ne Diyor 2

• Ona bir kere daha mesaj at ve çaktırmadan nerelerde takıldığını öğren ve tesadüfen oraya gitmiş gibi yap :)

0|0
    0|0
    • Nerelerde takıldığını öğren kardeş

• Ne kadar doğru söylüyor bilemiyorum ama ayda 1 kere felan dışarı çıkabiliyormuş. Annesi dışarıya çıkmasına izin vermiyormuş. Belki biraz aceleci davrandım ama sevdiğimiz filmlerden felan bahsederken recep ivedik 4 filminin sinemaya haftaya felan çıkacağını ve isterse beraber gidebileceğimizi bu sayede daha yakından tanışabileceğimizi söyledim. Dışarı çıkamıyorum, annem izin vermiyor felan dedi.

• Açıkcası kolay bir şey değil bu ama onun ilgisini çekmek gerekir..onunla anlaşabileceğini göstermelisin. Sohbetinden keyif almasını sağlamalısın, onu merak ettiğini hissettir fakat bunaltmadan, gerisi kıza kalmış

0|0
    0|0
    • Aşık oldum resmen ya. Bütün gün sürekli onu düşündüm. Kız sıcakkanlı biri, mesajlarıma hep olumlu cevap verdi. Karşılıklı sohbet ettik ama ben sadece bunun sanaldan olmasını istemiyorum. Onunla reel'de tanışmak, arkadaşlık kurmak, samimi olmak istiyorum.

• bi anda görüşmek, buluşmak istediğini söylmemelisin bence.. ne kadar acele edersen o kadar olumsuz anlaşılırsın yalnızca sabretmelisin

• Evet ama kızın şu an sevgilisi felan yok. Yanlız. Başkası ona çıkma teklifi etmeden, bir an önce onunla gerçek hayatta tanışmalıyım. :)

Erkekler Ne Diyor 1

• Ben genelde x hanım çok güzelsiniz acaba sizinle tanışabilirmiyiz diyorum hatunlar iltifata dayanamadığından kabul ediyorlar :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...