Sizlerinde böyle karşılaştığı içler acısı durumlar varmı?

Geçenlerde karşılaştığım bir olayı anlatma gereği hissettim,burda ki zoraki acılarınız varya sevgilimden ayrıldım,beni aramıyor,göğüslerim küçük,kalçam büyük,penisim şöle,dudaklarım böle falan gibi sorular dahada saçma gelmeye başladı.hastaneye gittim uzun bir sıra var neyse bekliyorum orta yaşın biraz üzerinde bir adam sıra almak için kasaya girdi önümdeydi adamın cebinden 5 tl para çıktı utandı sıkıldı kızardı,kasada ki memur acele etmesini söyledi adam dedi bu kadar param var durumum yok derken falan ben ve bir kaç kişi atlayıp adamın ücretini karşıladık ama adam çok bozuldu,yani milyonları çalıyo adamlar bizim zavallı aciz akpliler alkış tutuyo,iş imkanları yok halk sefalet içinde yaşam mücadelesi veriyo ve ensesi kalın adamlarla tvlerde yok paralel devlet yok ne zikimse hala yalan dolan anlatıp duruyo biz ne zaman kendimize gelicez?bu afyonun etkisi daha ne kadar sürecek?mhp chp sağ sol her ne varsa saygı duyorum ama akplilerden tiksinmeye başladım artık...

0|0
1|0

En İyi Kız Görüşü

• değindiğin nokta çok doğru ama bunun akpliside chpliside bir. onlar perde önünde savaşıp perde arkasında sevişen insanlar, bu yolsuzluklar sanıyor musunuz ki sadece tek bir partiye mahsus her gelen çalıyor sadece çalanın rengi değişiyor olan bahsettiğin cebinden 5 tl çıkan adama oluyor,

0|0
    0|0
    • sistem değişmiyor aslında,mhp dersen milliyetçi olursun,chp dersen laikçi olursun,akp dersen dindar olursun ama paran olmaz,aklı başında hak arayan kadro chp de var şahsen akpden kurtulalımda en azından bukadar yoğun sömürülmeyiz diye düşünüyorum...yada öyle veya böle biz ayaklancaz bir iç savaş başlıycak

• senin baktığın açıdan yok birde onların penceresinden bakanlar konuşsun, esasında demek istediğim şu başkalarının adına konuşmayalım sizin görüşünüz size benim ki bana

• ben genede nefret ediyorum bu sonradan uydurulmuş partiden:)

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...