Neden herkesin kalbi delik ki? Neden insan gibi sevemedik ki?

Kızlar neden bu kadar keskin duygularınız var? Hani derler ya hiç gitmeyecekmiş gibi severler, hiç sevmemiş gibi giderler.. Bu kadar kararlı olmak zorunda mısınız. Hiçbirşey yokmuş gibi, sanki hiç tanımamış gibi.. Şu gerçek ki erkekler bir kadını sever ah o kadın değerini bilse! Ondan sonrakiler hiç farketmez kim olursa olsun genelde ilk aşkın küllerinin üzerine dökülen sudur hepsi.. Evet genelde erkekler p*çtir ama onu öyle yapan da bir kadındır unutma! Sen bir erkeğin aşka inancını kırarsın, canını yakarsın. Erkek ise acısını geçirmek için belkide onlarca kadının hayallerini yıkar, canını yakar. Bu böyle tüm samimiyetimle söylüyorum.. Saf ve tertemiz aşklarınıza sahip çıkın bitmesi gerekiyorsa da uygun şekilde bitirin ki sizin yüzünüzden başka canlar yanmasın. Biz gibi kirlenmesin aşkınız.

Evet niye yazdım bunları acabaa? Galiba ayrılık acısı.. Neyse buraya kadar okuduysan teşekkür ederim saçmaladım işte :)

0|0
2|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Ya birini terkettin pişmansın onun sevgisine sahip çıkmadığın için ya da terkedildin:)

0|0
    0|0
    • Kangren olmuşsa kol beklemek boşuna kesmek zorundasın. Evet artık kolum yok ama belki devam etseydim daha kötü olucaktı. Bu ne kadar doğru bir karar olsa da başta canının yanmaması zor..

• 1 ay gibi bir süre hiç haber alamıyorum almak istemedim aslında gözümün önünde olursa bu benim için daha zor olurdu ve bence hayatına alıcağın kişi bu kadar çabuk çıkmaz karşına ve bu kadar sadakatsiz olamam ben daha taze sonuçta 1 ay oldu.

• Anladım.Zordur tabi ama zamanla geçecektir.

• Her kız bir değilidir ;)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...