Yanlışlıkla squats yaptım, Cardio yapmam gerekiyor ek önerebilceğiniz taktikler var mı?

geçen sene 82cm olan kalçam Şu an 93cm. bir hafta kadar squats yapmamla boyle oldu.Diklesmesi hos fakat biraktigimdan heralde enine ve ön bacak kaslarina genisleme oldu ben sadece bacaklarimdaki yaği yakip hafif kalca yapmak istemistim halbuki.

squatsi yapip biraktigimdan mi bilmiyorum selulit de gordum! :O

Neyse bir arkadasin tavsiyesi bol bol yumurta ve tavuk ye, cardio calis oldu.Sizin tavsiyeniz nedir lutfen yardimci oluunn :(

Güncellemeler:
kas yaptim demedim yanlis yazdim sanirim herkes oyle anlamis."Squati birakinca genisleme oldu.Enine kalcamda genisleme ve on bacaklara dogru"

0|0
3|5

En İyi Erkek Görüşü

• link al bakalım salı günkü kardioyu yap aklın başına gelsin.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• sadece squat yapma sende bunun yanında basen ve kalca hareketleri yap squat kalcanı toplarken basen hareketleri bacaklarında yağları azaltır daha güzel ve cekici bir bel altın olur.

1|0
    0|0
  • Squad nornal ağırlıksız yaptın mı yağ yakmaya başlar senin nasıl squad yaparak şişiyo o kadar uydurma.

0|0
    0|0
    • Squad yapmaya yeniden başla o zaman.Yağlanmış oraların o yüzden şişmiş.

• squatın kasa dönüşmesi için yüksek ağırlığa vurman gerek sen nasıl çalıştınki

0|0
    0|0
  • plates yap bence en güzeli sen

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Bizi mi yiyorsun sen yoksa hesaplarında bir yanlış mı yaptın? Squatı kendi vücut ağırlığının üzerine ağırlık koymadıkça kas yapamazsın herhalde kendi vücut ağırlığının üstüne ağırlık koyup kas yaptın değil mi? Ki bu da aylarca sürer zaten 1 haftada olması çook imkansız.

1|0
    0|0
  • cardio isine yaramaz bolgesel calis !

1|0
    0|0
  • İyi de 1 haftada kalça kası yapman imkansız imkansızın da imkansızı hatta

0|0
    0|0
Yükleniyor...