Sevdiğiniz adamın dini sizin için önemli mi?

Bayanlaar evlılık ve dın ıle ılgılı bır sorumuz var :) sevdıınız adamın dını sızın ıçın çok onnemlımı meesela ateıst kendısı ya da farklı bır dın evlenmenıze manı olurmu bu durum ?

0|0
19|4

En İyi Kız Görüşü

• Dindar ve özde müslüman olmasın yeter..Çünkü kendi hayat tarzı ve inanışının bana empoze edilmesinden ve yaşam tarzımın eleştirilmesinden hoşlanmam..

Eşimin ilk dini Paganizm imiş şimdi Hristiyan ve bir müslümanla anlaştığımdan daha da iyi anlaşıyorum..

Sanırım sorun müslümanlarda..Anlayışsız va farklılığa karşı saygısız oluyorlar biraz..

2|3
    5|7
    • wvwt esınlıkle katılıyorum

• grozni bizde sana sövüok merak etme pampa :)

• @Grozni çok da umrumdaydınız ..

Kızlar Ne Diyor 18

• Evet. Inanmazsa sevinirim

1|2
    1|2
  • dinler ,inançlar hiç umursamadım.kişilerin karakter ve düşünceleriyle ilgilenirim

1|2
    0|0
  • evet kendi dinimden olmalı, Allah korkusu olmalı. Diğer türlü ne olursa olsun vazgeçerim.

0|0
    0|1
  • Önemli.

Bana hadi namaz kilalim demeyen birini napayim.

2|1
    1|1
  • Benim icin önemli.

0|1
    2|3
  • Ben evlenmezdm :P

0|1
    3|3
  • ataist şeysi günahmı bilmemki

1|0
    0|0
  • Mumkunse dinsiz olsun.

1|2
    2|1
    • ınş senin gibi düşünen birini bulurum :D bızımkıler gorucu usulu ıle evlendırcek yoksa :D

• Gunah olmasa analarina, bacilarina saldiricak insanlar var.

• Mümin istiyorum lakin digerleri ile hem anlaşamıyorum hem de hayat amaclarım. Aynı degıl

0|0
    1|0
  • Aynı dine mensup olalım.

0|0
    1|1
  • tabıkıde onemlı düşünsene evlendıgın kadın ateist sen müslümansın namaz kılıyosun ibadetlerini yapıyosun çocuklarınız oluyo hangı dini öğretceksin onlara ? yarı ateist yarı müslümanmı ? bence çok önemlı .

1|0
    1|0
    • aklını yıkayıp daha ne olup bıttıgını bılmeden musluman yapmakmı dogru yoksa 20 yasına gelıp aklı mantıgı calısmaya baslayınca kendının secmesımı daha uygun cocumun mutlu olması onemlı dınının onemı yok tabı bu benım gorusum

• din olmassa mutluluk nasıl olucak ? Allahı çocuklarına tanıştırmazsan Kabirde sen çekiceksin cezasını hem bak şöyle düşün , çocukların müslümanları sevmezse ateist olunca çevresi yüzündende senden soğuyucak bence sevdiğin kişiyi müslüman yap ya da ondan ayrıl . geleceğini yakma .

• Onemli evet. İleride topluma saglikli bireyler kazandirabilmek icin fikirler uyusmali. Mantigima yatmali once.

0|0
    0|0
  • Adam gbi adam olduktan snra dini, kimden geldigi onemli degil.

0|1
    0|1
  • Evet önemli benim için.

0|0
    1|1
  • alına bakarsam benım ıcın sorun yok ama bırlıktelık dunyaya gelecek olan cocouk ıcın sıkıntı .

0|0
    0|0
  • Caiz değil diye biliyorum.

0|0
    0|1
  • kesinlikle evet mani olur

0|0
    0|2
  • Dindar olmadıgı sürece sorun yasamıyorum bu din konusunda. Dindar erkeklerde kendi dinini bana teblig etmeye calısıyor tek sorun bu.

0|1
    0|1
    • aynen bende nefret edıyorum bu durumdan ıslamdan nefret edıyorum sevmıyorum cocuk muamelesı yapıolar kımı zamanda kaba kuvvete basvuruolar sansıma denk gelmedı ama uyuz bır durum bu

• müslüman arkadaslarım var benım fakat kendı halındeler. sacma sapan dın teblıg etmelerı veya kadın düsmanlıkları-fasıstlıklerı yok.

Erkekler Ne Diyor 4

• Müslüman oduğuma göre Müslüman isterim ALLAH Peygamberini bilen olacak sözde değil özde olacak duydun mu tıfıl..

1|0
    0|1
  • "Vaaz vermediği" sürece, sorun olmaz.

İsterse, çaydanlığa tapsın. Şiddet içermedikçe,

her düşünce, inanç; sahibini bağlar. Saygı duyarım, yanımdaki insandan da aynı saygıyı beklerim.

0|0
    0|0
  • ataıst e karsıyım :D obur turlu sıkıntı olmaz

0|0
    0|0
  • Kız başka bir dinden olsa oluyorda erkek başka bir dinden olursa olmuyor. ama müslüman biriyle evlenirse erkek oda müslüman olur zaten .

0|0
    0|0
    • musluman kızı vermemelerının sebebı dıneden cıkmasın dıye cıfte standart ıste hıc hoş degıl bu

• Erkeğe hak verilmesi tamamiyle soy meselesindendir kadın basit görüldüğünden değil , eğer öyle olsaydı kadın erkeğin kaburga kemiğinden yaratılmazdı..

Yükleniyor...