Arkadaşımın tarihe geçicek sözü vardı ne demişti sizce?

Semt pazarından dönüyoruz buna orta yaşlı kadın yürürken çarptı oğlum ayıp önüne bak dedi arkadaşımın cevabı ona::"AYIP YATAKTA OLUR TEYZE YATAKTA" çok sinirliydi arkadaşımda ama..

0|0
5|6

En İyi Erkek Görüşü

• Bu lafı 1323213 sene önce söylerlerdi, sizin oralara yeni mi geldi bu söz =/

2|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Tarihe gececek soz bence 'oyuncakcı dukkanı acıp senden 1000 tane yaptırmak, kız cocuklarına dagıtmak istiyorum'du. İltifat sanmıstım :'(

0|0
    0|0
  • çok etkilendik ailencek.

0|0
    0|0
  • bu ne ya arkadaşın maganda mı . kadınları sözle taciz ediyor

0|0
    0|0
    • Ya arkadaşım değildi okuldan arkadaşın kardeşiydi ama agresifti işte öyle kafası atınca sayıyordu ne yapayım kırk yılda bir kez gördüm ondada bu olayı yaşadık işte,memursan rahatsın devletteysen yaşadın sen acaba devlete kapaklanan memurlardanmısın sende ömür baya maaşa bağlanan:)

• saygısız ve terbiyesiz biriymiş .

• Sanırım öyle yani,geceleri altımı ıslatırdım 16 yaşıma kadar sürdü annemde altıma muşamba bez bağlardı bilirsin mavi ve pembe muşamba bezler vardı ya hazır bezlerden önce,işte onları balkona asardı yıkayınca bende hep balkona asılınca biran önce kurusada alsam diye bakardım zordu o günler benim için bu anlattığım olayın yanında yaşadığım daha ciddi sorundu.

• Tarihe mi geçmiş ne olarak geçmiş acaba terbiyesiz olarak mı

0|1
    0|1
  • Musambanida arkadasinida al git

0|0
    0|0
    • Muşambamı almıyorum birr,gitmiyorum ikiii,beğenmiyorsan yazmıycaksın üçççç,her soruma gizlenerek korkaklar gibi saklanıp iğneliyceğini sanıyorsan çok sanırsıın dörtt,önce gizlenme cesur ol beş,asıl gizlenenlerden korkucaksın altııı,istersem zevk için bağlarım istersem istediğimi yaparım yediii,bir dahada benim sorularım cevap yazarsan iyi olmaz sekiiz.

• nolur ulenn

• Ya komik olma tamam mı tamam şimdi bana kızgınsın muşamba bez olayından ben bilerek yazdım muşamba bez bağladığım için değil normal sorulara cevap olmuyordu bende tamam dedim muşamba aşağı muşamaba bez yukarı yaptım yani.

Erkekler Ne Diyor 5

• kadın oğlum dikkat etsene dese , arkadaşın özür mü dileyecekti o sözü söyleyen bir adam edepsizdir ki ayıp yatakta bile olsa meydanda söylenmez o şekilde bir de teyze diye hitap ettiğin kadına.

0|0
    0|0
  • Hoş olmamış sanki.Çoğu teyze cinstir ama gene de iyi etmiş arkadaşın diyemedim

2|0
    0|0
  • Ben bugun daha Efsanevi bir söz kullandım.

23 marttan önceki son cuma günü Cumaya gidecem Cumartesi kiliseye pazarda bir sinagog atıp işimi garantiye alacam dedim millet yarıldı.

Efsane budur.

1|0
    1|1
  • Ayıp etmüş arkadaşın:/ bana yapılsa böle bişey olay çıkartırdım

0|0
    0|0
    • Ama o arkadaşa sen çıkartsan bile aleti kaybeden sen olurdun sen deliysen o senden 5 kattı he benimde arkadaşım değildi okuldan arkadaşın kardeşiydi ama agresifti bazen bıçağın olsada işler öyle kolay olmaz bıçak taşımakta bence sende biraz tehlikelisin bak açıkca var diyorsun bıçağım yani en ufak kavgada sen bıçak mı kullanıcaksın yani.

• Sanmıyorum:) bunlar yıllardır oralı deplasmanda galibiyet zor zaiyat olurdu bence:))

• rahatsız etmek istemiyorum ama...Ben cips yemeyi severim...annemde cips yememe müsade etmiyor...o yüzden ölümü gör yeme bundan sonra dedi...ben ne yapacağım şimdi öyle dedi diye yememem mi gerekiyor..ne diyorsunuz bu duruma...

0|0
    0|0
Yükleniyor...