Yalnız yaşayan erkekler hakkında ne düşünürsünüz?

Yalnız yaşayan bir erkek hakkında ne düşünürsünüz?

Böyle birini "serseri" olarak mı görürsünüz, yoksa "ana kuzusu değil tam bir erkek" mi dersiniz?

0|0
12|2

En İyi Kız Görüşü

• şöyle açıklayayım;

yalnız yaşayan bir erkek hakkında bir fikir yürütmem. yalnız yaşıyordur.

serseri olarak düşünmem belki yalnızlığı seviyordur , ailesi ile anlaşamıyordur , kafası böyle daha rahattır. veya eve kız atmak için yalnız yaşıyordur belkide ailesi vefat etmiştir.

ana kuzusu değil tam bir erkek , kafasını bana anlatır mısınız. bir erkek ana kuzusu olmazsa o erkek olmuyor mu ? aksine ben annesine değer veren erkeklere hayranlıkla bakarım. istediği kadar anne kuzusu olsun bu onu erkeklikten yoksun yapmaz. anne kuzusu olun ki yarın bir gün evlendiğinizde eşinize sadece ''kadınınız'' olarak değilde bir ''anne'' gözü ile bakabilmelisiniz.

son olarakta erkeklik bir cinsiyette adamlık ise bir tercih. bazen ''adam'' olabilmek için ''erkek''liğinizi ikinci plana atabilmelisiniz.

iyi akşamlar.

0|2
    0|0
    • yazdıklarınıza katılıyorum..

bazı kadınlar bu tür yaşam tarzı olanlar için "ana kuzusu değil tam bir erkek" diye düşünürler, o yüzden bu seçeneği yazdım.. yoksa kendi düşüncem bu yönde değildir..

Kızlar Ne Diyor 11

• Bir sakıncası yok bana göre yalnız erkeğin,

ama annesiyle oturan olgun ve bekar bir erkekten korkarım.

2|0
    0|0
    • Ailesinin hastaligi nedeniyle oturuyorsa yine korkarmisin peki

• Tuhaf kişiler olur öyleleri ,kadını mutlu edemez ve bağımlı gibidirler

Ailesiyle oturmaya mecbursa sözüm yok o kişiye Affedilmeyencim :)

• Ben bu bir tercih ise ondan behsettim korkarım yani uzak dururum manasında.

• Tam bir erkek.

0|2
    0|0
  • hiçbirşey düşünmem bekar hayatına çok alışırsa evlenilmeyecek olan erkektir

1|1
    0|0
  • erkek dediğin yalnız yasar

0|0
    0|0
    • Yalnız bazı erkeklerin evini bok götürür.. işin o yanı da var.. :D

• Fılmlerden olsa gerek aklımda kötu izlenımler yaratıyorlar

0|0
    0|0
  • Tam bir erkek

0|0
    0|0
  • En iyisi yalnız yaşamak.

0|0
    0|0
    • eh, biraz zor olsa da, en azından kendi evinin kralı oluyorsun.. :)

• 30-35 yaş arasında biri için bide kedisi varsa yalnız derim :P

0|0
    0|0
  • Pislik herifin teki diye düşünürüm.
    Sana çok pis gıcık oluyorum ^^

0|0
    0|0
    • Eleştirdiğim türde insanlardansan bana gıcık olman normal..

(mesela dini çarpıtan yobazlar, vatan hainleri, hiç bir şey vermeden her şeyi isteyen uyanık kızlar, ilişkilerinde aptalca davranıp burada ağlayan fakat yine de uyarılarımızı dinlemeyip bildiğini okuyanlar, ekonomiden ve siyasetten zerre kadar anlamayıp burada saçma sapan konuşanlar, saçını örtmeyi dindarlık sananlar, dövme yaptırmayı modernlik sananlar, vesaire)

• Olabilir.
      Belki de çok bilmiş tavırların itici geldi.

• Çok bilmiş tavırlarım, çok bildiğim içindir..
      İnsanlar malesef çok cahil..
      mesela biri çıkıp "ekonomi çok iyi" diyor, ama cari açıktan haberi yok, "IMFye borcumuz bitti" diyor, toplam borçtan haberi yok, "penis boyum şu kadar" diyor, önemli olanın "süre" olduğundan haberi yok, "8 yıllık ilişkim çok iyi gidiyor" diyor, ama karşısındaki kişinin onu 8 yıldır oyaladığının farkında değil..

İşte KS böyle dangalaklarla dolu.. Hayat hakkında bir b*k bilmeyen insanların yanında ben çok bilmiş gibi kalıyorum doğal olarak..

• Banane yaa

1|0
    0|0
  • sadece yalnz yaşamasna bakarak yrum yapamam 2-3 muhabbet ederm öle. ama ana kuzusu olmaması çok iyi bir özellk benim için

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• ben bile kendimi hıyar gibi hissederken kızlar ne düşünsün :)

0|0
    0|0
  • Ben öğrenci evimde yalnız yaşıyorum ne düşünür kızlar benim hakkımda ? :) yorumlayın kızlar

0|0
    0|0
Yükleniyor...