Yanlış mı düşünüyorum ?

Gençliğimden ve cahilliğimden kaynaklanıyor olabilir ama böle düşünüyorum babamı hiç tanımıyorum annemle babam ben daha bebekken ayrılmışlar yüzünü bile hiç görmedim küçükken çok kafama takardım her zaman ağlardım benim neden babam yok diye ama şimdi iyiki babam yokmuş diyorum arkadaşlarımın babalarına bakınca hepsi çok katı hiçbirşeye izin vermiyorlar kızlarının giyimlerine karışıyorlar onlara baktıkça babalardan soğuyorum annemin yanında çok rahatım ikimiz çok mutluyuz annem hiç katı diil beni rahat bırakıyor giyimime asla karışmaz belki babam hayatımda olsaydı böyle mutlu olamazdık herşeye karışırdı sürekli sorguya çekerdi annemden biliyorum dedem çok katıydı anneme sürekli karışırdı annem bazen keşke babam olmasaydı diyor bu yüzden iyiki babam yokmuş diyorum yanlış mı düşünüyorum ?

0|0
4|5

En İyi Erkek Görüşü

• Bu dusunceye tamamen yanlis ya da dogru denemez. Bir kiz icin baba aslinda onemli bir figur tamam islerine karisiyorlar babalar cocujlarinin tamamen iyiliklerinden dolayi ole degilmi yinede kismen haklisin

0|0
    0|0
    • evet doğru iyilikleri için karışıyor olabilir ama dediğim gibi arkadaşlarımdan biliyorum babaları onların kız arkadaşalarının yanına gitmelerine bile izin vermiyorlar :P saçmalığa bakarmısınız

• Sana gore sacma ama bir babaya gore kizinin yanlis. Birsey yapmasina engel olma ic gudusu

Erkekler Ne Diyor 4

• bu düşünceye yanlış denemez. sana ait olan birşey. kişiliğinin oluşumunun bir parçası. keyfin yerindeyse böyle devam ;)

0|0
    0|0
  • çok yanlış düşünüyorsun ben babamı senneler önce kaybettim keske geri döndürebilsen diyor baba değişik bir duygu her zaman yanın da olan korkmadan adımlarını onun altında yıkarak basmak yürüdün zemini

0|0
    0|0
  • yanlış düşünüyorsun hiçbir baba ve anne evladının kötülüğünü istemez...

0|0
    0|0
  • çok dogru dşnyosun sonuna kadarda haklsn

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• babam katıdır, izin vermez kolay kolay, sinir hastalığıda var bence.. Sinirlenince kendisini kaybediyor geçmişte çok kötü şeylerde yaşadık.. Babamın yüzüne "seni sevmiyorum" dedim. Nasıl üzüldüğünü hissetmiştim içimde.. Çok kırıldı o sözüme.:( Ama onu seviyorum. Çünkü o beni asla bırakmaz yaptığı fedakarlıkları düşünüyorum, bana nasıl güvendiğini düşünüyorum.. Keşke biraz daha yakın olsaydık sarılmz bana hiç mesela bende çekinirim böyle arada bir soğukluk olmasından nefret ediyorum. Yani seni bilmem ama çok zorlu bir babam var ve ben onu seviyorum

0|1
    0|0
  • bazı konularda doğru bazılarında ise yanlış düşünüyorsun o katı kurallık bizi korumak istedikleri için...

0|0
    0|0
    • evt öyle ama annem zaten beni yeterince korumuyormu ?

• Çok kötü, evladına zarar verecek bir babası olmasındansa

sadece annesi olsun bir çocuğun denenblir

Ama

insanız herkesin hataları var, benim babam da çok katıydı sevgi şefkat görmedim hiç rahmetliden. Ama şu an çok üzgünüm keşke yakın olsaydık diye.

Yine de iyi ki babam mış Çünkü

bana yanlış alışkanlıklar kazandırmamış

Kötülüğe sevketmemiş

Okutmuş adam etmiş

Sadece giyim ve yaşantı açısından düşünme bence

İnsanın anne ve babası olmalı. Sıkıcı yanları olur ama onlara hep ihtiyacımız var.

0|0
    0|0
  • Yanlis dusunuyorsun. Babalar evlatlarinin iyiligini dusunur her zaman eger ona karisiyorsa. Baba eksikligi hayatta en kotu seylerden biri allah kimseye yasatmasin

0|0
    0|0
Yükleniyor...